Õnne ja jõukuse münt

Kirjeldus

Nii mõnigi minu tundja teab, et alguses ma laadisin münte energiaga ja inimesed said neid endale. Kes sai tänu mündile uue armastuse, kes sai uue elu, kes sai raha juurde ja oh neid imejuhtumeid oli palju. Viimasel ajal hakati jälle uurima, et kas saaks münte. Nad olid raamatust lugenud ja tulid vanad ajad meelde, kui neid sai.
Otsustasin, et pakun võimalust soetada endale õnnemünt. Ma laen selle oma sisetunde järgi tellija jaoks ära.

Kui on erisoove, siis palun kirjuta tellimuse lisainfosse (ostukorvis märkused tellimuse kohta).

Võtan kõik soovid arvesse mõistuse piires! Aga tõesti miljoneid ei too ega ka lotovõitu. Armastatut ka tagasi vägisi ei saa. Kaalu ei alanda.

Enamasti toob see õnnemündi omajale rohkem õnne, avab uusi uksi, süda täitub armastusega või juhtub midagi imelist. Ehk ma annan endast parima, et Su südamesoov täituks.

PS! Münti kandke enda lähedal ja veel, kui parem rahakotis. Kuid reegliks on see, et võõra kätte anda ei tohi! Tuleb hoida enda käes, kui soovite mõnele näidata. Kindlasti on veelgi kindlam, kui seda te ei tee!

 

Mis on laadimine?

Võtan toote kätte, hoian pihkude vahel ja loen sõnad peale ja muidugi ei puudu ka küünla kasutamine kaitse panekust. Õli saab kindlasti tervisesoovid ja käepaelad, käeehted, mündid- kaitse, edu, jõukus, soovide täitumise laengu. Ka unepüüdjad laen heale unele, rahule. Kindlasti, kui te kätte saate tellitud toote, hoidke natuke aega enda käte vahel. Toode peab teie energeetika endasse võtma, mis tähendab, et ta allub teile ja täidab soovid. Teisiti öeldes- ühtib minu energiaga. Toode hakkab teid tunnistama, kui peremeest ???? Paljud kirjutavad, et tunnevad soojust, kui on paki kätte saanud- ka see on normaalne ja peabki nii olema.
Luban, et laen südamega ja annan endast parima, et oleksite terve ja kõik soovid täituksid ????
Kui mured taovad Su pead ja Sa kardad, et nii on Sulle määratudki…Sa tuleta meelde, et õnn on tühistes asjades ja lihtsuses. Kõik muu on lihtsalt- ajutine. Õnn elab seal, kus Sa teda näed ????

——
Näiteks võid kasutada ka seda loitsu lisaväe jaoks. Loits on pärit raamatust “Nõid annab nõu” ja minu vanaema kinkis selle minule edasi.

Kutse rahale!
Iga kord, kui on täiskuu, asetage aknalauale kuuvalguse kätte tühi rahakott. Nii kolm päeva järjest. See rahakott peab olema sama, mida te iga päev kasutate. Kui rahakoti aknale panete, siis võite vabas vormis lisada oma soovid, kindlasti jaatavas kõneviisis ja positiivses võtmes, näiteks:
„Kuu, kuuke, täida see rahakott rahaga, mis oleks piisav
minu perele ja mis kunagi otsa ei lõpeks!“
Viimasel täiskuuööl asetage aknalauale juba rahaga rahakott, olgu
või mõni kena münt seal sees.

1 münt on ümmargune, metallist. Suurus ja värv on erinevad kõigil. Läbimõõt 1cm – 4cm.

 

9,60

Õnnemünt on üks võimas münt, mis oskab märgata Su südamesoove ja annab võimaluse nendele täitumiseks.

error: Sisu on kaitstud!
2
  2
  Ostukorv
  Personaalne õnnemünt + naistepunaõli
  1 X 23,90 = 23,90
  "Varesele valu" valuvaht 200ml
  1 X 12,32 = 12,32