Töö, eduka karjääri, jõukuse talisman

6,23

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Mesilane on tähendusrikas element. Tänu oma töökatele harjumustele on mesilane hakanud sümboliseerima töökust, jõukust, hoolsust ja korralikkust. Kuna ta on ka mee tootja, sümboliseerib mesilane ka heatahtlikkust.

Mesilasi on peetud alati väga töökateks. Sellepärast ka on mesilane õige talisman, kui on vaja leida töökoht, hoida kinni sellest, rajada uus teekond praegusel ametikohal või saada praegusel ametikohal parem positsioon ja kindlustada tulevikus jõukus.

Mida sümboliseerivad mesilased?

Keskendumine
Pühendumine
Raske töö
Meeskonnatöö
Viljakus ja elu
Heaolu
Suuremeelsus

Kui Sa tunned eelneva kirjelduse põhjal, et tammud ühe koha peal, Sul on hirm, Sul on lootus kadunud, siis sobib see mesilane Sulle.

 

Hetk, kui jõuab mesilane Sinu juurde, on Sul vaja mesilane teha enda paariliseks vaimselt.

Võta ette endale paber ja pliiats. Kirjuta üles kõik omad soovid seoses tööga. Samal ajal hoia käes oma mesilast. Ole mõtetega asja juures.
Kui on võimalus, põleta see paber ära hoides mesilast peos. Võimalust pole, tee pisikesteks tükkideks ja las vesi viib minema. Tuli ja vesi on väga tugevad elemendid.
Sind valdab kergustunne.
Edaspidi hoia oma mesilast kas võtmete küljes, taskus, kotis. Kus iganes Sul mugavam on. Ära lase teistel puutuda seda.

 

Kui Sul on oma salasoov mesilasele, millega arvad, et ise hakkama ei saa, palun kirjuta see tellimust vormistades lisainfosse. Ära saada meilile ega Võluhaldja postkasti ega mujale. Me saame äkki Sind siis aidata. 🙂

2,5cm x 2,5cm

Lisainfo

Värv

hõbedane, Kuldne

%
%
%

Töö, eduka karjääri, jõukuse talisman

Lisa korvi