Kuidas kodune energia meid mõjutab?

Kodune energia - Võluhaldjas

Kodu on püha. See on hinge kindlus, kus päeva lõpus puhata ning koht, kus me veedame suure osa oma elust. Kuid oled sa vahel mõelnud, mis energia sinu koduseinte vahelt pidevalt läbi käib?

Iga saabuva külalise ja vaidluse või arusaamatusega, mis eluruumides aset võivad leida, koguneb meie kindlusesse kihtide viisi muudkui erinevaid energiaid.

Kui seda kodust energiat ei puhastata, ei pruugi kodu pakkuda enam kaitset. Selle asemel saab meie korterist või majast hoopis ärevust ja rahutust soodustav koht.

Kodune energia - Võluhaldjas

Sisemine tasakaal algab kodust

Kaasaegne elu võib olla hektiline: ummikud, autosignaalid, stress töökohas, kooli kiirustavad lapsed ja vilkuvad linnatuled läbisegi moodustavad ühe suure rahutu kompoti. Päeva lõpus vajame hädasti üht sooja ja turvalist paika, kuhu rutiini raskuste eest põgeneda. Me vajame kindlust.

Väljas toimuva kiire elu kõrval mõjutab meid kõige rohkem aga just kodune energia. Just sellepärast on oluline hoolt kanda, et kodune energia meid tasakaalustaks, selle asemel, et ärevust veelgi suuremaks teha.

Kahjuks ei võeta koduse energia tähtsust tihti arvesse. Halvas enesetundes süüdistatakse tööd või mõnd muud välist faktorit. Tegelikult algab meie hingerahu kodust. Kui oleme tasakaalus, ei kõiguta meid ei töö juures toimuv segadus, ega väike arusaamatus pereliikmega.

Kuidas teha kodu oma kindluseks?

Selleks, et kodu energeetiliselt turvaliseks paigaks muuta, on vaja kõigepealt enda energiat puhastada. Levinud viis, kuidas oma energiat puhastada on mediteerimine, hingamisharjutuste praktiseerimine ning enda puhastamine viirukitega.

Pärast energeetilist puhastumist, on aeg kodu puhastamiseks. Selleks on hea põletada viirukeid või salveid. Kõnni tubades viirukiga ringi ning lausu positiivseid mõtteid ja soove. Lisaks energeetilisele puhastusele on tähtis oma kindlus ka füüsiliselt korras hoida – see aitab mõtetel vabamalt kulgeda ning soodustab kergustunnet ja rahulikku olekut.

Sisemine tasakaal algab oma lähedalt. Kodune energia mõjutab meid suurel määral ning seega, kui tunned oma elus ärevust või rusutust, on vaja alustada just sulle kõige intiimsema ja lähedasema korrastamisest – endast ja oma kodust.

Sinu Võluhaldjas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga