Kodu energiapuhastus viirukitega

Viirukid

Kodu energia puhastamine on sama oluline kui omaenda tervise eest hoolitsemine. Energia puhastamine aitab kaasa jõudude liikumisele ning positiivsete vibratsioonide tekkimisele. Õnneks ei võta see kaua aega ning saad selleks kasutada oma kõige lemmikumaid viirukeid

Millal on vaja oma kodu energiat puhastada?

Selleks, kui tihti oma kodu energiat puhastada, pole kindlaid reegleid. Kõige parem on lähtuda enda intuitsioonist: lõppude lõpuks tead sina ju ennast ja oma ruume kõige paremini.

Viirukid

Seega, kui tunned kodus pinget või muret, on tõenäoliselt aeg tubade energiat puhastada.

Tihti tekib vajadus energiapuhastuse järele pärast haigust, lahkuminekut või kellegi-millegi kaotust. Puhastamine võib sul aidata valuga toime tulla ning edasi liikuda. Sama lugu kehtib siis, kui sul on olnud partneri või pereliikmega tüli. Isegi, kui lahendasite erimeelsuse ära, võib õhk endiselt paks olla ning sel juhul aitab puhastamine halva energia koduseinte vahelt välja viia.

Kuidas kodu viirukitega puhastada?

Enne rituaali alustamist on oluline avada aknad kõikides tubades, mida puhastama hakkad. Nii annad halvale energiale koha, kustkaudu lahkuda.

Korda puhastamise ajal positiivseid mõtteid, mantraid või palveid. Seda võid teha nii vaikselt oma peas kui ka häälega välja lausudes. Näiteks võid öelda: “Ma puhastan selle toa halvast energiast ning täidan selle valgusega.”Liigu ruumis päripäeva ringi ning käi läbi kõik nurgad. Lehvita viirukit seinte lähedal üles ja alla, korrates kogu rituaali vältel positiivseid mõtteid või mantraid.

Et ennast kodu puhastamiseks valmistada, on soovitatav kõigepealt iseenda energiat puhastada. Selleks võta viiruk ning liiguta seda ümber oma keha suunaga eest taha ümber mõlema kehapoole ja alt üles (alustades jalgadest ning lõpetades peaga).

Miks on energiapuhastus vajalik?

Juba muistsed kultuurid põletasid oma ümbruskonna energia puhastamiseks erinevaid ürte. Näiteks on salvei põletamine emotsionaalse tasakaalustajana ka teaduslike uuringute käigus ilmnenud.

Seega, lisaks rabas ja metsas värske õhu hingamisele ning akude laadimisele saad enda ja oma kodu energiat puhastada ka iidseid meetodeid järgides, näiteks viirukite, salvei või teiste ürtide abil.

Kui tunned, et tahad oma kodu energiat puhastada ja uut hingamist tuua, aga viirukid ja salvei on otsas, siis külasta meie e-poodi ja telli vajalikud tooted kõik ühest kohast.

Sinu Võluhaldjas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga