Saatuse poolt valitud poolvääriskivist ehe

4,00

Laos

Tootekood: ülllatus Kategooria:

Kirjeldus

Väga paljud inimesed on kirjutanud, aga mis on minu kivi? Mis aitab mind? Mis su sisetunne ütleb? Aita valida!

Nüüd anname Sulle võimaluse, et me valime lähtudes enda sisetunde järgi Sulle kivi. Kive on valikus 11. Ise kivi valida ei saa.

Siit samast leiad igale kivile tähenduse.

Kivid tulevad paela otsas, aga võid ka paela eemaldada ja hoida lihtsalt enda ligi. See on Sinu kivi.

Kas võid kellelegi kinkimiseks ka osta? Muidugi! Aga kirjuta tellimuses lisainfosse inimese nimi. Aga Sa võid jälgida enda sisetunnet ja kui tellid endale ja sõbrale, siis vali hiljem silmad kinni kumb on Sinu kivi.

Kõik kivi kujud on erinevad. Käsitööna tehtud.

 

Tähendused:

Aventuriin- annab jõudu, enesekindlust, julgust ja õnne. See uuendab inimese optimismi elu suhtes ja sunnib meid tegutsema, et omandada see, mida me siin maailmas tahame. See kivi kutsub inimest üles oma mugavustsoonist välja tulema ja uusi võimalusi kasutama. Las see kivi viib teid seiklema ja aitab teil üksikisikuna kasvada. See kristall on siin selleks, et aidata teil elust rõõmu tunda, jagades samal ajal oma energiat ja kogemusi kõige lähedasematega.

Sodaliit – Kivi sügav, rikkalik sinine värv annab sellele ka rahustava energia. See spetsiifiline energiakombinatsioon muudab sodaliidi kristalli ideaalseks ravivahendiks kõigile, kes soovivad suurendada oma vaimset kasvu, tugevdada eneseväljendust või kasutada oma intuitsiooni. Sodaliidi kristalli rahustav energia annab teile ka võimaluse olla sina ise, isegi kui see on ebamugav. Nagu paljudel teistel sinistel kividel, on ka sodaliidil stressi leevendav toime, mis juhatab teid rahuliku meeleseisundi poole, kui tunnete end närvilisena, mures või pinges. See rahustav kristallenergia suudab kustutada kõik soovimatud tunded, mis takistavad teil ennast ausalt ja tõetruult väljendada ning olla autentne selle suhtes, kes te tegelikult olete – mitte ainult teiste, vaid ka iseendaga.

Tiigrisilm- See suurendab tohutult tahtejõudu ja loovat energiat, andes soovile luua ja jõudu nende soovide kandmiseks füüsilisse sfääri. Aitab üle saada väsimusest ja heidutusest, et tahte juhiseid saaks täielikult täita. Tiigrisilm on ka vaimse selguse ja tasakaalu kivi, mis teravdab intellekti, et saaks tegutseda tõhusalt ja praktiliselt. See suurendab inimese loogikat, aitab tasakaalustada mõistmist ja avab mõtte lahendustele ning võimalustele.

Must onüüks-  saab kasutada maandamiseks, kaitseks ja enesekontrolliks ning kaitseks negatiivse energia eest. Mustal oonüksil on rahustav omadus, mis võib olla kasulik keeruliste emotsioonidega, nagu lein ja ärevus, töötamisel.

Opaliit- kivi, mis  peab olema, kui soovite oma isiklikku jõudu suurendada ja rakendada. See suurendab  enesekindlust ja enesehinnangut ning parandab ka eneseväärikuse tunnet.

Roosa kvarts – armastuse ja ka enesearmastuse abimees. See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Punane jaspis – suurendab emotsionaalset keskendumist ja tasakaalu . Aitab kaasa paremale emotsionaalsele vastupidavusele, enesekindlusele. Annab emotsionaalset kaitset, julgust, tasakaalu, rahulikkust ja lõõgastust.  Punast Jaspist saab kasutada ka unenägude mälu suurendamiseks ja ka seksuaalse erksuse suurendamiseks.

Ametüst –Kandmisel või hoidmisel moodustab ametüst uskumatu kaitsekilbi, ümbritsedes seda violetse kaitsva valgusega, mis suudab eemale hoida psüühilised rünnakud ja negatiivsed energiad enne energeetilisele kehale kinnitumist. See võimaldab säilitada selget energeetilist keha ja omakorda kaitsta ka füüsiliste rünnakute eest.

Hauliit- ülimalt rahustav kivi ja paljud inimesed kasutavad seda igasuguse stressi leevendamiseks. Hauliit on unetuse abivahend, eriti kui põhjuseks on üliaktiivne meel. Sõnastab ambitsioonid ja abivahendid nende saavutamiseks. Hauliit tugevdab mälu ja äratab soovi teadmiste järele. See õpetab kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu, valu ja stressi. Rahustab suhtlemist, hõlbustab teadlikkust ja ergutab emotsionaalset väljendust.

Karneool – Stabiliseeriv kivi taastab elujõu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust. See annab julgust, soodustab positiivseid eluvalikuid, hajutab apaatiat ja motiveerib edu saavutama. Karneool on kasulik igasuguse kuritarvitamise ületamiseks. See aitab usaldada ennast ja oma arusaamu. See võidab negatiivse konditsioneerimise ja soodustab vankumatust. Karneool parandab analüüsivõimet ja selgitab taju. See teravdab keskendumisvõimet ja hajutab vaimse letargia. Kaitseb kadeduse, viha ja pahameele eest. Rahustab viha, eemaldab emotsionaalse negatiivsuse ja asendab selle eluarmastusega. Karneool suurendab viljakust ja stimuleerib seksuaalsust.

Hematiidi kristallide tervendavad omadused tulenevad kivi suurest rauasisaldusest, mis annab sellele raskuse ja kaalukuse, mis annab teile tunde, et olete maa külge kinnitatud. Lihtsa toiminguga, mis toob teid maa peale tagasi, rahustab hematiit murelikku meelt ja rahustab teie vaimu, et saaksite vabaneda stressist, pingetest, murest või närvilisusest. Stabiliseeriv toimeHematiidist kristallkivi teeb sellest usaldusväärse kaaslase, et hoida teie kõrval kõikjal, kuhu lähete.

Mäekristall- üldiselt tuntud kui universaalne tervendav kristall võimendab nii energiat, kui ka mõtteid; universaalse armastuse kanal, mis toob hea tervise ja tasakaalu. Kasutatakse tervendamiseks, mediteerimiseks, ennustamiseks ja kaitseks.

%

Saatuse poolt valitud poolvääriskivist ehe

4,00

Laos