Saatuse poolt valitud poolvääriskivist südame kujuline KRISTALLIGA ehe

8,80

Laos

Ostes 10€ eest, rakendub ostu vormistades kõikidele (ka soodushinnaga) toodetele -30%. Kuni 29.03.23. *Kampaania ajal ei rakendu teised eripakkumised.
Tootekood: ülllatus-1 Kategooria:

Kirjeldus

Väga paljud inimesed on kirjutanud, aga mis on minu kivi? Mis aitab mind? Mis su sisetunne ütleb? Aita valida!

Nüüd anname Sulle võimaluse, et me valime lähtudes enda sisetunde järgi Sulle kivi. Kive on valikus 8. Ise kivi valida ei saa.

Siit samast leiad igale kivile tähenduse.

Kivid tulevad paela otsas, aga võid ka paela eemaldada ja hoida lihtsalt enda ligi. See on Sinu kivi.

Kas võid kellelegi kinkimiseks ka osta? Muidugi! Aga kirjuta tellimuses lisainfosse inimese nimi. Aga Sa võid jälgida enda sisetunnet ja kui tellid endale ja sõbrale, siis vali hiljem silmad kinni kumb on Sinu kivi.

Kõik kivid on südame kujulised ja kristalliga. Käsitööna tehtud.

 

Tähendused:

Aventuriin- annab jõudu, enesekindlust, julgust ja õnne. See uuendab inimese optimismi elu suhtes ja sunnib meid tegutsema, et omandada see, mida me siin maailmas tahame. See kivi kutsub inimest üles oma mugavustsoonist välja tulema ja uusi võimalusi kasutama. Las see kivi viib teid seiklema ja aitab teil üksikisikuna kasvada. See kristall on siin selleks, et aidata teil elust rõõmu tunda, jagades samal ajal oma energiat ja kogemusi kõige lähedasematega.

Sodaliit – Kivi sügav, rikkalik sinine värv annab sellele ka rahustava energia. See spetsiifiline energiakombinatsioon muudab sodaliidi kristalli ideaalseks ravivahendiks kõigile, kes soovivad suurendada oma vaimset kasvu, tugevdada eneseväljendust või kasutada oma intuitsiooni. Sodaliidi kristalli rahustav energia annab teile ka võimaluse olla sina ise, isegi kui see on ebamugav. Nagu paljudel teistel sinistel kividel, on ka sodaliidil stressi leevendav toime, mis juhatab teid rahuliku meeleseisundi poole, kui tunnete end närvilisena, mures või pinges. See rahustav kristallenergia suudab kustutada kõik soovimatud tunded, mis takistavad teil ennast ausalt ja tõetruult väljendada ning olla autentne selle suhtes, kes te tegelikult olete – mitte ainult teiste, vaid ka iseendaga.

Roosa kvarts – armastuse ja ka enesearmastuse abimees. See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Ametüst –Kandmisel või hoidmisel moodustab ametüst uskumatu kaitsekilbi, ümbritsedes seda violetse kaitsva valgusega, mis suudab eemale hoida psüühilised rünnakud ja negatiivsed energiad enne energeetilisele kehale kinnitumist. See võimaldab säilitada selget energeetilist keha ja omakorda kaitsta ka füüsiliste rünnakute eest.

Karneool – Stabiliseeriv kivi taastab elujõu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust. See annab julgust, soodustab positiivseid eluvalikuid, hajutab apaatiat ja motiveerib edu saavutama. Karneool on kasulik igasuguse kuritarvitamise ületamiseks. See aitab usaldada ennast ja oma arusaamu. See võidab negatiivse konditsioneerimise ja soodustab vankumatust. Karneool parandab analüüsivõimet ja selgitab taju. See teravdab keskendumisvõimet ja hajutab vaimse letargia. Kaitseb kadeduse, viha ja pahameele eest. Rahustab viha, eemaldab emotsionaalse negatiivsuse ja asendab selle eluarmastusega. Karneool suurendab viljakust ja stimuleerib seksuaalsust.

Hematiidi kristallide tervendavad omadused tulenevad kivi suurest rauasisaldusest, mis annab sellele raskuse ja kaalukuse, mis annab teile tunde, et olete maa külge kinnitatud. Lihtsa toiminguga, mis toob teid maa peale tagasi, rahustab hematiit murelikku meelt ja rahustab teie vaimu, et saaksite vabaneda stressist, pingetest, murest või närvilisusest. Stabiliseeriv toimeHematiidist kristallkivi teeb sellest usaldusväärse kaaslase, et hoida teie kõrval kõikjal, kuhu lähete.

Mäekristall- üldiselt tuntud kui universaalne tervendav kristall võimendab nii energiat, kui ka mõtteid; universaalse armastuse kanal, mis toob hea tervise ja tasakaalu. Kasutatakse tervendamiseks, mediteerimiseks, ennustamiseks ja kaitseks.

Kuldkivi – aitab kandjal olla maandatud ja teiste vastu helde. See aitab neid, kes tunnevad end häbelikkuse ja introvertse olemuse tõttu maailmast eraldatuna ja eemale. See stabiliseerib suurepäraselt kandja meeleolu ja sisendab teatavasti kandjale usku enda vastu. Need, kes seisavad silmitsi emotsionaalse segadusega ja tunnevad end kaitstuna, inspireerivad kuldkivi neid julguse ja positiivsusega uuesti üles tõusma ja minema.b Vaimselt peetakse kuldkivi kiviks, mis julgustab uskuma ja uskuma kõrgeimat jõudu, kes kontrollib kogu universumit. Kuldkivi on taju ja teadmiste vääriskivi, mis aitab meil pimedas valgust meenutada. See näitab meile teed tähtede poole.

Roheline aventuriin vabastab vanad mustrid, harjumused ja pettumused, nii et uus kasv võib toimuda. See toob optimismi ja elurõõmu , võimaldades enesekindlalt edasi liikuda ja muutusi omaks võtta. See suurendab inimese loovust ja motivatsiooni ning julgustab visadust takistuste manööverdamisel.

 

Saatuse poolt valitud poolvääriskivist südame kujuline KRISTALLIGA ehe

8,80

Laos