Saatuse poolt valitud kaitseingel

9,90

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Inglid on alati meie ümber. Enamasti sümboleerisevad inglid kaitset, aga see on tegelikult igal ühel individuaalne. Meie inglid on kaitseks.

On juba paljudel ka selge, et kivid mängivad meie elus suurt rolli.

Lase oma saatusel otsustada ja saa oma ingel oma õige kiviga.

Ingli kivi valida ei saa. Seda teeb saatus.

Kanna inglit endaga kaasas. Võimalus on panna kaela, võtmete külge, kuhu iganes soovid. Ingli suurus on ~2.5cm.

Igal kivil on oma seletus.

Sulle võib sattuda

 • ametüst – võimas kivi nii vaimse kui füüsilise keha kaitsmiseks ja puhastamiseks. See puhastab nii keha energiavälja kui ka ruumi, kuhu see on paigutatud. Ta on suurepärasene ravikivi, kuna see eemaldab keskkonnas negatiivsed mõjud ja seosed, mis takistavad inimese vaimset, füüsilist ja emotsionaalset paranemist. Kandmisel või hoidmisel moodustab ametüst uskumatu kaitsekilbi, ümbritsedes seda violetse kaitsva valgusega, mis suudab eemale hoida psüühilised rünnakud ja negatiivsed energiad enne energeetilisele kehale kinnitumist. See võimaldab säilitada selget energeetilist keha ja omakorda kaitsta ka füüsiliste rünnakute eest.
 • roosa kvarts – on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.
  See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.
  Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.
  See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi.
 • mäekristall – üldiselt tuntud kui universaalne tervendav kristall võimendab nii energiat, kui ka mõtteid; universaalse armastuse kanal, mis toob hea tervise ja tasakaalu. Kasutatakse tervendamiseks, mediteerimiseks, ennustamiseks ja kaitseks.
 • opaliit – kivi, mis  peab olema, kui soovite oma isiklikku jõudu suurendada ja rakendada. See suurendab  enesekindlust ja enesehinnangut ning parandab ka eneseväärikuse tunnet
 • jadeiit– südamekivi ja seotud südametšakraga. See võib meelitada ligi head õnne, tasakaalustada emotsioone ja julgustada tarkust. Rahumeelne ja taastav ning leevendab stressi. Väidetavalt rahustab emotsionaalseid haavu ning aitab lahti lasta hirmust ja ebaõnnetest. See parandab emotsionaalset tasakaalustamatust ja paneb sind tundma, et kontrollid oma elu. Väidetavalt aitab see positiivse suhtumisega edasi liikuda. Samuti arvatakse, et kivi aitab reguleerida rakkude taastumist ja laadida energiat.

Saatuse poolt valitud kaitseingel

9,90

Laos