Kodukaitse punase paela ja õnne toovate müntidega

9,73

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Nii mõnigi minu tundja teab, et alguses ma laadisin münte energiaga ja inimesed said neid endale. Kes sai tänu mündile uue armastuse, kes sai uue elu, kes sai raha juurde ja oh neid imejuhtumeid oli palju. Viimasel ajal hakati jälle uurima, et kas saaks münte. Nad olid raamatust lugenud ja tulid vanad ajad meelde, kui neid sai.

Enamasti toob see õnnemündi omajale rohkem õnne, avab uusi uksi, süda täitub armastusega või juhtub midagi imelist. Ehk ma annan endast parima, et Su südamesoov täituks.

Siin on 3-5 münti, millele saad ise laadida soovid peale. Mina annan tõuke, et need täituksid. Aga tingimus on, et need peavad olema seotud koduga. Kas soovid jõukust majja, turvatunnet, armastust, õnne või mida iganes Sa soovid. Ma laen nii, et need täituksid.

Selleks, et tunda end turvaliselt ja kaitsta end kõige halva eest, soovitan hoida ka midagi punast kodus. Annab jõudu ja ka raha hoiab Su ligi.

Tihti on punane pael tubli kaitsja olnud kurja silma eest.

Hoia münte paelaga peos ja lase enda energia ligi. Sule silmad ja soovi oma soovid. Riputa nähtavale kohale, et Sul püsiksid Su soovid meeles ja punane kaitseks Sind halva eest.
%

Kodukaitse punase paela ja õnne toovate müntidega

9,73

Laos