Edasimüüjad

Iga edasimüüja on määranud ise hinna toodetele ning Võluhaldjas OÜ soodustused EI laiene neile edasi. Edasimüüja võib teha ise oma klientidele pakkumisi.

Kui soovid ka enda poodi/salongi Võluhaldja tooteid, siis kirjuta julgelt info@voluhaldjas.ee ja räägi millega Sinu ettevõte tegeleb. 🙂

LK Studio (Liisu küüned) – Sõpruse pst 2, Tartu. Ostu soovi korral kirjuta Liisu küüned Facebooki ja lepi aeg kokku! 🙂

Enamus Võluhaldja omatooted on esindatud ning valik täieneb kogu aeg. Kohapeal on ka testrid, et leiaksid endale sobiva lõhna ja tekstuuriga toote. Kindlasti kui on soov külastada neid, siis palun anda teada enda tulekust Facebooki teel, et kindel olla lahtiolekus.

Asukoht: Sangari maja. Kolmas korrus LK Studio. Tuled sisse Sangari maja peauksest, astud otse kolm sammu trepist üles ja pöörad paremale, tuled sisse hallist uksest ja jalutad rõõmsalt trepsit üles kolmandale korrusele. Kolmandal korrusel on paremale keerates ja koridori mööda edasi jalutades üsna kohe meie studio (LK Studio) näha. Kui on soov parkida, siis maja ees on tund kellaga tasuta parkimine.

Duet Ilusalong – Vabaduse 31, Valga. Pakutavad teenused: näo, kui ka kehahooldused – näopuhastus, näohooldus, 7-etapiline näo sügavniisutus, kulmude värvimine ja korrigeerimine, ripsmete lamineerimine ja värvimine, miostimulatsioon, LPG massaaž nii näole kui ka kehale, rullmasaaž, lipolaiser, infrapunamatt, pressoteraapia.

Enamus Võluhaldja omatooted on esindatud ning valik täieneb kogu aeg. Kohapeal on ka testrid, et leiaksid endale sobiva lõhna ja tekstuuriga toote. Kindlasti kui on soov külastada neid, siis palun anda teada enda tulekust neile Facebooki teel, et kindel olla lahtiolekus.

Estkeer – eesmärk on olla professionaalseks abiks ja toeks erinevates küsimustes, mis puudutab omaste hooldamist, sealhulgas vajadusel kliendi esindamist ja ametkondlikku asjaajamist. Sihtgruppi kuuluvad nii lapsed kui täisealised, nii erivajadusega kui ajutise hooldusvajadusega inimesed.

Üle Eesti toimuvad neil infotunnid kus kohast on võimalik soetada Võluhaldja tooteid. Valik järjest laieneb ja pildi peal ei ole kõiki tooteid. Kindlasti hoia silma peal nende Facebooki lehel, et teada saada kus neid leida võib. Lisakas Võluhaldja toodetele võid saada just seda abi lisaks, mida oled kaua otsinud.

Välised rinnaproteesid ja pesud – Amoena
Nad ütlevad enda kohta nii:
“oleme Amoena pood Tallinnas Pärnu mnt 106.
Tegeleme väliste rinnaproteeside ja pesude,trikloode müügiga.Pesud ja ujumisriided sobivad ka tavakasutajetele.Meilt on võimalik saada ka ebastandardseid numbreid,nt.väike ümbermõõt ja suur korv,ning vastupidi.”
Lähemalt saad tutvuda https://rinnaproteesid.ee/

Kassandra pood – Lembitu 2a, Võru. Ideeks on pakkuda ilu- ning puhastustooteid, et saaks luua puhast ilu nii professionaal kui ka asjaarmastaja. Pakuvaid oma tootevalikus erinevaid tuntuid ja vähetuntumaid brände, et igale eelistusele ja vajadusele leida sobivaim lahendus ja toode.

Hetkel on neil väike kogus Võluhaldja tooteid, aga loodame, et võrukad leiavad tee poodi ja peagi valik ka suureneb.