Võluhaldjas olevad poolvääriskivid

Hea sõber. Siin on sulle lühikirjeldus meie poolt pakutavatest või kingitusena saadud poolvääriskividest.


Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.
See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.
Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.
See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Ametüst on võimas kivi nii vaimse kui füüsilise keha kaitsmiseks ja puhastamiseks. See puhastab nii keha energiavälja kui ka ruumi, kuhu see on paigutatud. Ta on suurepärasene ravikivi, kuna see eemaldab keskkonnas negatiivsed mõjud ja seosed, mis takistavad inimese vaimset, füüsilist ja emotsionaalset paranemist. Kandmisel või hoidmisel moodustab ametüst uskumatu kaitsekilbi, ümbritsedes seda violetse kaitsva valgusega, mis suudab eemale hoida psüühilised rünnakud ja negatiivsed energiad enne energeetilisele kehale kinnitumist. See võimaldab säilitada selget energeetilist keha ja omakorda kaitsta ka füüsiliste rünnakute eest.

Laavakivi on kuulus oma maandavate ja rahustavate omaduste poolest, mis võivad meile õpetada sügavust, intensiivsust ja muutusi. See kivi toimib hästi juurtšakra stabiliseerimisel ja ankurdamisel. Kui juurtšakra on kõigi teiste tšakratega sünkroonis, hakkate tundma end maandatud, turvalise ja turvalisena. Selle põhjuseks on kivi tugev seos Maaga.

Laavakivi õpetab sind hinges särama ja lubab oma tõelisel väljendusel ilmneda, andes inimesele sisemise jõu isiklike väljakutsete ületamiseks. Sellel kivil on tulejõud, mis tõmbab sind täielikult tagasi, tuues teid samal ajal maa peale.

Laske kivil anda endale jõudu, motiveerida ja inspireerida igas olukorras, kuhu satute. Olgu olukord hea või halb, las see kivi annab vajaliku jõu ja tarkuse maandada.

Laavakive peetakse uuestisünni kiviks, mis aitab neid kandvatel inimestel tarbetuid emotsioone ja ebatervislikke kiindumusi vallandada. Kui Sulle jääb silma laavakivi, siis anna talle võimalus. See tähendab, et on aeg lubada oma elus mingeid muutusi.

See on aeg, kus märgatakse vibratsiooni muutust. Laavakivid sütitavad leegi sees, et saaksid oma hirmud läbi põleda ja oma tõelist rada minna. See kivi kiirgab kaitset ja edu, võimaldades teil end kehas kodus tunda ja luua selle käigus endale rohkem võimalusi.

Nii noored, kui ka eakad saavad laavakivi ravivatest omadustest kasu ärevuse või hirmude leevendamiseks, mis võivad tekkida iga päev. See kivi toob kaasa ka tugeva sisemise rahutunde.

Pärlid võluvad neid, kes näevad maailma vaimsel viisil. Pärlid on tarkuse ülim sümbol. Rahustava toime tõttu hinnatud pärlid tähistavad rahulikkust, suutes samal ajal tugevdada väärtuslikke suhteid ja edastada turvatunnet. Pärlid sümboliseerivad ka puhtust, samuti terviklikkust ja lojaalsust Taoismis, hinduismis ja budismis sümboliseerib pärl meie endi sisemist tarkust ja tugevdab sidet kosmose jumalike energiatega. Pärleid hindavad ka mustkunstnikud, meediumid ja nõiad. Nad kaitsvad talismanid teisest ilmast pärit soovimatute energiate eest.

Apatiidi kivid, mida hinnatakse oma võluva ilu, optimistliku energia ja väljendusomaduste poolest, soodustavad produktiivsust ja kiiret mõtlemist. Olenemata sellest, kas olete üliõpilane või tegevjuht, on see suurepärane kivi, mida omada, kuna see aitab vähendada stressi ja suurendada keskendumisvõimet.

Apatiiti saab kasutada kiiresti toimiva emotsionaalse taaskäivitajana igal ajal, kui tunnete end koormatud kohustustest ja ähvardavatest tähtaegadest. Pöörake selle kivi poole, et saada hetkeks rahu, kui tunnete, et stress häirib teie produktiivsust või õnne. See maandab teid kindlalt, kuna tõmbab välja negatiivsuse ja pinged, aeglustades samal ajal tormavaid mõtteid. Apatiit mitte ainult ei aita teil end keskenduda ja rahulikult tunda, vaid see inspireerib ka loovust ja sihikindlust, et aidata teil kõik vajalikud tööd teie suurimate võimete kohaselt lõpule viia.

Karneool – Stabiliseeriv kivi taastab elujõu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust. See annab julgust, soodustab positiivseid eluvalikuid, hajutab apaatiat ja motiveerib edu saavutama. Karneool on kasulik igasuguse kuritarvitamise ületamiseks. See aitab usaldada ennast ja oma arusaamu. See võidab negatiivse konditsioneerimise ja soodustab vankumatust. Karneool parandab analüüsivõimet ja selgitab taju. See teravdab keskendumisvõimet ja hajutab vaimse letargia. Kaitseb kadeduse, viha ja pahameele eest. Rahustab viha, eemaldab emotsionaalse negatiivsuse ja asendab selle eluarmastusega. Karneool suurendab viljakust ja stimuleerib seksuaalsust.

Türkiis on võib olla vanim kivi inimese ajaloos ning kuningate, šamaanide ja sõdalaste talisman. See on kaitsekivi, tugev ja läbipaistmatu, samas puudutades rahustav, silma tervendav, justkui taevasinisest taevast raiutud ja maa peale libisenud. Selle ainulaadne sinine varjund, sageli sinakasroheline, annab sellele rahulikule toonile nime Türkiis.

Türkiis on tugevdav kivi, mis sobib kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude korral. See suurendab füüsilist ja psüühilist immuunsust, toetades toitainete omastamist, leevendades reostust ja viirusnakkusi.

Türkiis on kõige tõhusam ravitseja, pakkudes vaimule lohutust ja keha heaolu. See toob kasu üldisele meeleolule ja emotsioonidele, tasakaalustades ja tekitades rahulikkuse ja rahu. Türkiisi hoidmine või kandmine aitab taastada elujõudu ja tõstab lõtvunud meeleolu. See leevendab stressi ja toob fookuse tagasi südamesse. See on empaatiline ja tasakaalukas, aidates ära tunda õnne ja ebaõnne põhjused ning neid valitseda.

Puhastuskivina hajutab türkiis negatiivse energia ja puhastab elektromagnetilise sudu keskkonnast. See soodustab eneseteostust ja aitab loomingulisel probleemide lahendamisel, rahustades seeläbi avalikus kõnepruugis närve. See aitab stabiliseerida meeleolumuutusi ja lahustab märterliku enesesabotaaži.

Hematiidi kristallide tervendavad omadused tulenevad kivi suurest rauasisaldusest, mis annab sellele raskuse ja kaalukuse, mis annab teile tunde, et olete maa külge kinnitatud. Lihtsa toiminguga, mis toob teid maa peale tagasi, rahustab hematiit murelikku meelt ja rahustab teie vaimu, et saaksite vabaneda stressist, pingetest, murest või närvilisusest. Stabiliseeriv toimeHematiidist kristallkivi teeb sellest usaldusväärse kaaslase, et hoida teie kõrval kõikjal, kuhu lähete.

Hauliit- ülimalt rahustav kivi ja paljud inimesed kasutavad seda igasuguse stressi leevendamiseks. Hauliit on unetuse abivahend, eriti kui põhjuseks on üliaktiivne meel. Sõnastab ambitsioonid ja abivahendid nende saavutamiseks. Hauliit tugevdab mälu ja äratab soovi teadmiste järele. See õpetab kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu, valu ja stressi. Rahustab suhtlemist, hõlbustab teadlikkust ja ergutab emotsionaalset väljendust.

Mee kristall õpetab meile jõudu mõistma ja seda kasutama . See võib julgustada vastutustunnet juhtimises ja arvatakse, et see aitab vägivaldsetest olukordadest toibuda. Arvatakse, et suurendab eneseväärikuse tunnet, enesekindlust, julgust ja aitab meil takistustest üle saada.

Arvatakse, et valge jaspis tõstab meeleolu ja pakub rõõmu, toites oma sisemist soovi rahuneda väliste soovidega.

Ta kaitseb meid ohtlike olukordade eest ja tasakaalustab neid suundumusi sooviga mitmekesisuse, seikluste ja uute kogemuste järele.

Lisaks on füüsiliselt stabiliseeriv kivi. See toob heaolu, tugevdab immuunsust, ravib haavu ja puhastab verd. 

Punane jaspis – suurendab emotsionaalset keskendumist ja tasakaalu . Aitab kaasa paremale emotsionaalsele vastupidavusele, enesekindlusele. Annab emotsionaalset kaitset, julgust, tasakaalu, rahulikkust ja lõõgastust.  Punast Jaspist saab kasutada ka unenägude mälu suurendamiseks ja ka seksuaalse erksuse suurendamiseks.

Opaliit- kivi, mis  peab olema, kui soovite oma isiklikku jõudu suurendada ja rakendada. See suurendab  enesekindlust ja enesehinnangut ning parandab ka eneseväärikuse tunnet

Must onüüks-  saab kasutada maandamiseks, kaitseks ja enesekontrolliks ning kaitseks negatiivse energia eest. Mustal oonüksil on rahustav omadus, mis võib olla kasulik keeruliste emotsioonidega, nagu lein ja ärevus, töötamisel.

Tiigrisilm- See suurendab tohutult tahtejõudu ja loovat energiat, andes soovile luua ja jõudu nende soovide kandmiseks füüsilisse sfääri. Aitab üle saada väsimusest ja heidutusest, et tahte juhiseid saaks täielikult täita. Tiigrisilm on ka vaimse selguse ja tasakaalu kivi, mis teravdab intellekti, et saaks tegutseda tõhusalt ja praktiliselt. See suurendab inimese loogikat, aitab tasakaalustada mõistmist ja avab mõtte lahendustele ning võimalustele.

Sodaliit – Kivi sügav, rikkalik sinine värv annab sellele ka rahustava energia. See spetsiifiline energiakombinatsioon muudab sodaliidi kristalli ideaalseks ravivahendiks kõigile, kes soovivad suurendada oma vaimset kasvu, tugevdada eneseväljendust või kasutada oma intuitsiooni. Sodaliidi kristalli rahustav energia annab teile ka võimaluse olla sina ise, isegi kui see on ebamugav. Nagu paljudel teistel sinistel kividel, on ka sodaliidil stressi leevendav toime, mis juhatab teid rahuliku meeleseisundi poole, kui tunnete end närvilisena, mures või pinges. See rahustav kristallenergia suudab kustutada kõik soovimatud tunded, mis takistavad teil ennast ausalt ja tõetruult väljendada ning olla autentne selle suhtes, kes te tegelikult olete – mitte ainult teiste, vaid ka iseendaga.

Sammalahhaat- uue alguse kivi. Värskendab hinge ja võimaldab teil näha ilu kõiges, mida näete. Sammal -ahhaat vähendab tundlikkust ilmastiku ja keskkonna saasteainete suhtes. See meelitab ligi rikkust ja parandab enesehinnangut. Arendab jõudu ja võimet teistega läbi saada. Inspireerib pärast stagnatsiooni uusi ideaale. Sammal-ahhaat soodustab eneseväljendust ja suhtlemist. Tasakaalustab emotsioone, vabastades hirmu ja stressi. Julgustab lootust ja usaldust. See kõrvaldab aju tasakaalustamatusest põhjustatud depressiooni.

Magnesiit –magnesiit on tuntud oma rahustavate omaduste poolest , aidates parandada loomingulist visualiseerimist ja kujutlusvõimet. Samuti usutakse, et see toob meditatsiooni ajal sügava rahu ja vaikse lõõgastuse, stimuleerib südames kirge ning aitab tugevdada luid ja hambaid.

Hall ahhaat julgustab vaikset mõtisklust ja valmisolekut uutel teadmistel ja kogemustel põhinevaid veendumusi täpsustada. Hall ahhaat on rahustav kivi, mis pakub mugavust, eriti neile, kes on kannatanud igasuguse trauma all. See võib stabiliseerida emotsionaalse segaduse, parandada keskendumisvõimet ja selgitada taju. Hall ahhaat aitab meil meeles pidada tähtsust, mõtteid ja tundeid meie pikaajalises heaolus.Hall ahhaat tuletab meile meelde, et emotsionaalsete reaktsioonide suhtes tuleks olla ettevaatlik.

Aventuriin- annab jõudu, enesekindlust, julgust ja õnne. See uuendab inimese optimismi elu suhtes ja sunnib meid tegutsema, et omandada see, mida me siin maailmas tahame. See kivi kutsub inimest üles oma mugavustsoonist välja tulema ja uusi võimalusi kasutama. Las see kivi viib teid seiklema ja aitab teil üksikisikuna kasvada. See kristall on siin selleks, et aidata teil elust rõõmu tunda, jagades samal ajal oma energiat ja kogemusi kõige lähedasematega.

Unakiit- Kui tunnete, et teil pole muid võimalusi, nagu olete lõksus ega tea, mida teha või kui olete sunnitud ohverdama ühe olulise osa oma elust teise huvides, ebakindlus tapab, siis võib kivi aidata teil sel raskel ajal üle. See ebaharilik tähendus on äärmiselt väärtuslik kõigile, kes sellega kokku puutuvad – see talent antud olukorra lühi- ja pikaajalise kasu mõõtmiseks on alati raske, isegi meie jaoks kõige pragmaatilisem. Tasakaalu ja harmoonia olemuslikud omadused aitavad seda tasakaalu tohutult leida – ja tuletab meile meelde, et olenemata vanusest võime alati olla uue võimaluse ja laia tee ees. See aitab teil ka mõtteviisi järgida nende asjade suhtes, mis teile mõne aja pärast peaaegu talumatud tunduvad, lubades, et uus koidik on kohe -kohe käes. See on väga toitev kivi, mis on ka osa sellest, miks seda traditsiooniliselt lastele anti. Te ei pea muretsema iga teie ette tuleva probleemi pärast, kuid on oluline suhtuda otsustesse kainuse ja tõsidusega, mida nad väärivad. et nad oleksid emotsionaalselt raputatud. Sellel kivil on väga tasakaalustav energia ja see on suurepärane kivi teie ellu tutvustamiseks, kui otsite tasakaalustatud suhet. südKui ma kirjeldan suhet kui „tasakaalustatud”, pean silmas seda, et see on suhe, milles te ei tunne vajadust ohverdada rõõmu ja spontaansust pühendumustundele, samuti ei pea te ohverdama oma pühendumust suhet, et püüda tabamatut ideed lõbust.

Mäekristall üldiselt tuntud kui universaalne tervendav kristall võimendab nii energiat, kui ka mõtteid; universaalse armastuse kanal, mis toob hea tervise ja tasakaalu. Kasutatakse tervendamiseks, mediteerimiseks, ennustamiseks ja kaitseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga