10 tervisemuret, mille vastu naistepuna aitab

Naistepunas on väge ja seda teadsid inimesed juba vähemalt roomlaste ajal 2500 aastat tagasi. Tõenäoliselt juba ammu enne neidki. Küllap tead, et naistepuna toetab emotsionaalset tasakaalu ja seesmist rahulolu, aga kas teadsid, et naistepuna toetab ka head und ja tugevdab immuunsüsteemi?

Allpool vaatame, millise 10 tervisemure abiliseks naistepuna suurepäraselt sobib. Mainiks ka ära, et see pole “imerohi”. Naistepuna aitab sinu kehal end ise ravida.

1. Köha, kurguvalu ja külmetushaigused
Toetades immuunsüsteemi, positiivset meeleolu ja energiate liikumist haiguse kollete raviks, on naistepunal suurepärane lisa hooajaliste külmetushaiguste ravis.


2. Depressioon
Tänu rahustavale toimele ja emotsioonide tasakaalustavale toimele on naistepuna mitmete uuringute järgi pea samatõhus nagu kliinilised antidepressandid. Naistepuna on depressiooni ravis kasutatud juba ammu enne kaasaegse meditsiini teket.


3. Nahapõletik ja akne
Välispidiselt kasutades toidab naistepunaõli nahka haiguskolde piirkonnas ja annab nahale vajalikud toitained, et ennast ise aegamööda tervendada ja haiguskolletest vabaneda.


4. Ärevushäired ja pidev stress
Tasakaalustades energiaid ja vähendades negatiivsete meeleolude ja ärevustunde mõju, naistepuna võib aidata igapäeva stressist ja ärevusest jagu saamisel.


5. Krooniline või regulaarne valu
Uuringud on näidanud, et naistepuna mõjub põletikuvastaselt ja inimesed on regulaarse tarbimise korral regulaarse valu vähenemist.


6. Kõrge vererõhk
Üks naistepuna suurepäraseid toimeid on vererõhu alandamine ning seeläbi südame koormuse vähendamine. See tähendab, et juba madala vererõhuga inimesed peaksid siinkohal naistepuna tarbimisel ettevaatlikud olema ja halva enesetunde tekkimisel koheselt lõpetama tarbimise.


7. Kriimud ja pindmised haavad
Paar korda päevas vigastuse peale kanda ja naistepunaõli aitab haaval või kriimudel kiiremini paraneda. Toimib suurepäraselt ka liiga kuiva naha niisutamiseks.


8. Unehäired ja sagedased öised ärkamised
Tarbides naistepuna õhtul enne magama minemist, toetab see paremat uinumist, paremat unekvaliteeti ja aitab vähedada öiseid ärkamisi.


9. Seedehäired ja kõhuvalu
Naistepuna on tugev seedeelundkonna abimees, toetades lisaks söögiisu reguleerimisele ka mao limaskesta ja normaalset seedetalitust.


10. Krooniline väsimus ja vähene energia
Peamine põhjus madala energiataseme taga on piiratud energia liikuvus kehas ja naistepuna aitab nende vabastamisel. Naistepuna on suurepärane energia tasakaalustaja.

Sinu Võluhaldjas

Comments
  • Olen teie pidev jälgija ja proovisin teha paar päeva tagasi tellimust aga ei õnnestunud.
    Tuleb uuesti proovida.
    Edu teile !

    • Helistage julgelt E-R 11-15 +372 5894 0491 ja meie e-poe assistent aitab Teil tellimuse teha. 🙂 Vähemalt üritab Teiega koos kõik tellimiseks vajalikud sammud läbi teha. 🙂
      Kõike ilusat!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga