"Varesele valu" kehavaht ja kehaõli

3,5018,90
89,50233,33 /l

Mitmete tagasisidede tulemusena saame väita:

  • Aitab vähendada valu liigestes
  • Aitab vähendada turseid
  • Aitab vähendada närvivalu
  • Aitab vähendada veenilaiendite valu
  • Aitab vähendada lihaspingeid
  • Aitab vähendada migreeni, peavalu

Vaht on nagu kehavaht ikka. Õli on jahutava efektiga.

Tootekood: valuvaht-1 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Sobib lastele ja rasedatele peale määrimiseks!

NB! Võluhaldjas OÜ tooted EI aita koroona haiguse puhul ega hoia seda eemale. Palume mitte seostada meie tooteid koroonaga! 

Kuna tooted on käsitsi valmistatud, ei ole kaks identset toodet iial võimalik saada. Võrreldes fotode või varasemate tellimustega, ärge pahandage, kui on värvide erinevusi nii tootel või pakendil.

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Testige väikesel nahapiirkonnal enne kasutamist kogu kehal. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine. ÄRGE kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline.

Hoia toatemperatuuril. Külmikus muutub vaht kivikõvaks. 

Märkus: vaht võib sooja/kuuma ilmaga tarnimisel sulada ning külma ilmaga muutuda kivikõvaks. Tekstuuri muutumine ei mõjuta kvaliteeti, muutub ainult konsistents, kui on sulanud. Hoida kättesaamisel toatemperatuuril ja kuivas kohas. Säilivusaeg ~12 kuud.

Kehavahu INCI: Butyrospermum Parkii butter, Cocos Nucifera, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopherol + Helianthus Annuus Seed Oil, Hypericum Perforatum Oil, Salvia Sclarea Oil, Mentha piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil

Kehaõli INCI: Vitis Vinifera Oil, Tocopherol + Helianthus Annuus Seed Oil, Hypericum Perforatum Oil, Salvia Sclarea Oil, Mentha piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Menthol

 

Tootja: Võluhaldjas OÜ

Viljandi mnt 75, Õssu, Tartumaa

Lisainfo

Kaal 0,2 l
suurus

Õli 100ml, Vaht 200ml, Vahu tester 15ml

"Varesele valu" kehavaht ja kehaõli

Lisa korvi