“Varesele valu” kehavaht

3,0016,20
81,00200,00 /l

Mitmete tagasisidede tulemusena saame väita:

  • Aitab vähendada valu liigestes
  • Aitab vähendada turseid
  • Aitab vähendada närvivalu
  • Aitab vähendada veenilaiendite valu
  • Aitab vähendada lihaspingeid
  • Aitab vähendada migreeni, peavalu
Tootekood: valuvaht Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sobib lastele ja rasedatele peale määrimiseks!

NB! Võluhaldjas OÜ tooted EI aita koroona haiguse puhul ega hoia seda eemale. Palume mitte seostada meie tooteid koroonaga! 

Kuna tooted on käsitsi valmistatud, ei ole kaks identset toodet iial võimalik saada. Võrreldes fotode või varasemate tellimustega, ärge pahandage, kui on värvide erinevusi nii tootel või pakendil.

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Testige väikesel nahapiirkonnal enne kasutamist kogu kehal. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine. ÄRGE kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline.

Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Hoia toatemperatuuril. Külmikus muutub kivikõvaks. Soojas sulab ja hiljem tahkudes pole enam vahune. Omadused ei muutu.

Märkus: võib sooja/kuuma ilmaga tarnimisel sulada. Sulamine ei mõjuta kvaliteeti, muutub ainult konsistents. Hoida kättesaamisel jahedas ja kuivas kohas. Säilivusaeg ~12 kuud.

Kuuma ilmaga tellides Omnivaga ainult enda vastutusel! Võluhaldjas OÜ EI vastuta, kui toode on üles sulanud ja pakendist välja voolanud

Koostis: Butyrospermum Parkii butter, Cocos Nucifera, Theobroma Cacao Seed Butter, Hypericum Perforatum Oil, Salvia Sclarea Oil, Mentha piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil

Tootja: Võluhaldjas OÜ

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
suurus

200ml, Tester 15ml

"Varesele valu" kehavaht

Lisa korvi