Valge salvei ja Sandlipuu eeterlike õlide segu 10ml

4,13
590,00413,00 /l

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Salvei on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressi vastu.

Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

Sandlipuu. Kui seda kasutatakse aurustis, aitab see leevendada ärevust ja pingeid, unetust ning toimib afrodisiaakumina, leevendades impotentsust ja frigiidsust. Seda kasutatakse köha, nohu ja bronhiidi raviks. Väidetavalt aitavad selle rahustavad omadused meditatsiooni ajal. See on ka lihaste lõõgastav ja pehmendav aine.

Seda õli andva puu botaaniline päritolu oli teadmata kuni 1886. aastani, mil peamised erinevused selle taime ja tõelise sandlipuu vahel tuvastati lehtede mikroskoopilise uurimisega. Amyris balsamifera puu kasvab Haitis metsikult. Tervendavate ja aromaatsete omaduste tõttu peeti eeterlikke õlisid iidsetele inimestele kullast väärtuslikumaks.

 

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!

*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.

*Lisage vanni 2 tilka

*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l
%

Valge salvei ja Sandlipuu eeterlike õlide segu 10ml

4,13
590,00413,00 /l

Laos