Valge salvei ja Palo Santo eeterlike õlide segu 10ml

4,13
590,00413,00 /l

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Salvei on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressi vastu.

Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

Palo Santo magus, suitsune aroom on joovastav valik kõigile, kes soovivad oma ruumi puhastada.

Šamaanid ja tervendajad kasutasid traditsiooniliselt palo santo energiat andvaid ja tervendavaid omadusi õhu puhastamiseks, kurjade vaimude hajutamiseks ja negatiivse energia puhastamiseks.

Pikka aega on kasutatud ka terapeutiliselt külma ja gripi sümptomite, depressiooni, emotsionaalse valu ja muude haiguste leevendamiseks. On öeldud, et palo santo meeliülendav aroom soodustab meditatsiooni ja lõõgastumist ning suurendab nii loovust kui ka toob õnne.

Palo santo eelised:
1. See aitab puhastada negatiivset energiat.
Arvatakse, et palo santo puidu suurel vaigusisaldusel on põletamisel puhastavad omadused, mistõttu seda kasutati traditsiooniliselt negatiivse energia puhastamiseks ning ruumide, inimeste ja esemete puhastamiseks.

2. Selle lõhn on lõõgastav.
Palo santo põletamine rahustava rituaali osana võib aidata kaasa energia nihkumisele. Palo santo meeldiv, maandav aroom käivitab aju haistmissüsteemi, stimuleerides lõõgastusreaktsiooni ja valmistades meele mediteerimiseks või loominguliseks keskendumiseks.

3. See võib aidata leevendada stressi ja valu.
Palo santo’t kasutati traditsiooniliselt selliste haiguste raviks nagu nohu, peavalud ja stress.

Lõhnaomadused:  puhas, puidune, tsitruseline.

 

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!

*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.

*Lisage vanni 2 tilka

*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l
%

Valge salvei ja Palo Santo eeterlike õlide segu 10ml

4,13
590,00413,00 /l

Laos