Surnumere savi mask

Laost otsas

14,90

Laost otsas

Kirjeldus

Surnumere savi on segu veest, orgaanilisest ainest ja mineraalidest nende loomulikus olekus. Seda saab kasutada terapeutilistes ja kosmeetilises ravis. Savi saab kanda kogu kehale, eriti näomaski ja juuksehooldusena.

Surnumere vesi sisaldab 21 erinevat mineraali; nende hulgas on magneesium, kaltsium, broom ja kaalium ning muud mineraalid, mida üheski teises meie merevees ei leidu. Surnumeres on 10 korda rohkem sooli ja mineraalaineid kui Vahemeres.

Surnumere savi sisaldab lõõgastava toimega mineraale, see on allergiavastane, rahustav, niisutav ja toitev. Samuti aitab see tugevdada meie keha ja taaselustab naharaku kude. Hiljutised uuringud on näidanud nende mineraalide tõhusust erinevate haiguste, nagu psoriaas, akne, reuma, artriit, hingamisteede ja südame-veresoonkonna haigused, ravimisel ja ennetamisel.

Surnumere savi kasutamine kosmeetikas:

Surnumere must savi puhastab nahka sügavuti ja toidab seda elutähtsate mineraalühenditega, toimides noorendava, kortsudevastase, rasutõve, tselluliidivastase, kooriva, elustava, regenereeriva vahendina, reguleerides vereringet ja andes energiat. Vähendab väljendusmärke.

Surnumere savi  taaselustab naharaku kude, selle paljude omaduste hulgas on mitmete haiguste ennetamine optimaalsete tulemustega nahahaiguste, nagu psoriaas, ekseem, dermatoos, juveniilne akne, rosaatsea ja seborröa, ravimisel, mineraliseeriv.

Koostis: Surnumere savi.
300 grammi.
100% looduslik toode, ilma lisanditeta.

Lisainfo

Kaal 0,3 l

Surnumere savi mask

14,90

Laost otsas