Orgaaniline hambapuuder - valgendav ja sügavalt puhastav

11,13
353,33247,33 /kg

Laos

Tootekood: 25 Kategooria:

Kirjeldus

Sertifitseeritud orgaaniline hambapulber puhastab hambaid põhjalikult ja annab õrna valgenduse. Ränidioksiid eemaldab hambaplekid, valgendab õrnalt ja aitab säilitada hammaste loomulikku valget värvi. Segatuna ingveri, kummeli, kaneeli ja saialille taimeekstraktidega tagab terved igemed ja terve suu floora.

Ühe purgi sisu saab kasutada ± 250 harjamiseks.

Kasutusjuhend
Pritsige pulber ettevaatlikult märjale hambaharjale või otse suhu ja puhastage hambaid umbes kolm minutit ilma tugeva surveta. Seejärel loputage suud põhjalikult veega.
Igapäevaseks kasutamiseks on abrasiivse toime vähendamiseks soovitatav kasutada vee asemel kookosõli. Tundlike hammaste korral kasutage maksimaalselt kaks korda nädalas.
Eliah Sahil – looduslik · sertifitseeritud orgaaniline · vegan
Kui inimene on harmoonias iseendaga, elab ta ka loodusega kooskõlas ja seetõttu on tal võime seda maailma positiivses suunas muuta. Eliah Sahil teeb tooteid, mis peegeldavad looduse puhtust. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest ürdi-, taime- ja lillessentsidest ning mineraalidest. Mahepõllumajanduslik tooraine saadakse peamiselt India ja Aafrika väiketalunikelt. Eliah Sahil hindab kõigi elusolendite elusid ega kasuta seetõttu loomseid koostisosi ega loomkatseid.

Zero Waste Cosmetics
Eliah Sahil kasutab tselluloosist etikette, mis on valmistatud uuenduslikust kivipulbrist ja trükivärvist ilma mineraalõlide, lahustite ja lisanditeta. Need etiketid vajavad tootmise ajal kuni 80% vähem vett. Ja mis kõige parem: selle paberi tegemiseks ei pea langetama puid. Alumiiniumpakend ja klaaspudelid on 100% taaskasutatavad. Nad kasutavad ainult taastuvast suhkruroost valmistatud bioplasti ega kasuta tavalist plasti.

Eliah Sahili tooted on:
Vegan
100% looduslikud toorained mahepõllumajandusest
ICADA sertifitseeritud
sotsiaalse ja ausa 2018. aasta Tervisliku Elu Auhinna võitja

Eliah Sahili tooted ei sisalda:
pindaktiivseid aineid, gluteeni, palmiõli, parabeene, parafiini, silikoone.
Loomkatsed ja loomsed koostisosad, keemilised lõhnaained, säilitusained, mikroplast

45g

Lisainfo

Kaal 0,045 l
%

Orgaaniline hambapuuder - valgendav ja sügavalt puhastav

11,13
353,33247,33 /kg

Laos