Lavendli seep palmi lehe sees

6,26
89,5062,60 /kg

Indias käsitsi valmistatud nahahooldusseep, millel on kõik lavendli rahustavad ja rahustavad omadused. Jätab naha siidiselt pehmeks ja kaitseb nahka.

Lavendliseep on aromaatne seep, millel on kaunid lavendli, geraaniumi ja ylang-ylang õlide noodid. 

 

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Holy Lama Naturalsi luksuslikud looduslikud käsitsi valmistatud Ayurveda seebid on populaarsed oma kauakestva lõhna poolest. Kõik seebid on valmistatud neitsi kookosõlist ja ainulaadsest eeterlike õlide segust, mis äratavad meeled. Iga seep on kaunilt pakendatud areca palmipuu lehest valmistatud käsitsi valmistatud kesta. Puud heidavad neid lehti regulaarselt ja vormitakse neist säästva ja keskkonnasõbraliku pakendi.

 

Holy Lama Naturalsi luksuslikud looduslikud käsitsi valmistatud seebid on populaarsed oma kauakestva lõhna poolest. Kõik nende seebid on valmistatud kookosõlist ja ainulaadsest eeterlike õlide segust, mis äratavad teie meeled.

Holy Lama tooted on valmistatud valdavalt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetika kasutamist. Nende kehahooldustooted on vegan, GMO vabad, käsitsi valmistatud ja loomade peal testimata.

Võimaluse korral kasutab Holy Lama pakendamisel säästvaid materjale. Tootmise käigus tekib jäätmeid alla 1% ning kõik jäätmed kasutatakse kütusena või loomasöödana, seega on süsiniku jalajälg erakordselt madal!

Tootmiseks kasutatav tooraine pärineb peamiselt Kerala ja ülejäänud India kohalikelt põllumeestelt, tuginedes üle seitsme aastakümne kestnud tugevatele suhetele talunikega. Ettevõtlus toimib krediidi puudumise põhimõttel, mis tähendab, et kõik põllumehed ja tooraine tarnijad saavad koheselt tasu. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglast hinda.

 

INCI: Cocos nucifera oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum, Pelargonium Graveolens Leaf oil, Cananga Odorata Flower oil, Boswellia Serrata oil, Jasminum Officinale Flower oil, Rosa Centifolia flower oil, Linalool
Citronellol, Geraniol

100g

 

 

Lisainfo

Kaal 0,1 l
%

Lavendli seep palmi lehe sees

6,26
89,5062,60 /kg

Laos