Himaalaja soolaga inhalaator

24,90

Laos

Tootekood: himmm Kategooria:

Kirjeldus

Himaalaja kristallmineraalsool on maailma puhtaim sool ja on juba ammu tuntud oma põletikuvastaste ja antibakteriaalsete omaduste poolest. Soolateraapiat on kasutatud ja usaldatud sajandeid ning on juba ammu teada, et see aitab lahti lima ja röga.

Uuringud on näidanud, et krooniliste hingamisteede haiguste, hooajaliste allergiate, põskkoopapõletike, reostusest tingitud hingamisprobleemide, suitsetamise, bronhiidi ja nahahaigustega inimeste seisund paraneb märkimisväärselt, kui regulaarselt hingata läbi soolainhalaatori.

Kuidas see töötab
Kui hingate läbi huuliku sissehingamise, neelab läbiv niiskus puhta bioenergeetilise ja mineraalse Himaalaja mineraalsoola mikronid, mis tungib läbi ja puhastab kogu hingamissüsteemi, sealhulgas ninakõrvalurgete, ninaõõnde, kõri ja kopsud. See soola “õhuvann” loputab lisandeid, mis võivad hingamissüsteemi häirida. See sobib suurepäraselt allergiasümptomite, õhupuuduse, heinapalaviku, külmetuse, gripi, bronhiidi, põskkoopahaiguste ja muude hingamisteede sümptomite raviks, mis on põhjustatud hallitusest, seenest, suitsust ja muust õhusaastest.

Hingamine
See soolainhalaator aitab teil sügavamalt ja kergemini hingata. Soola inhalaatorist sissehingamisel on palju eeliseid, see parandab hingamissüsteemi. Soola inhalaator võtab soolast kõik mineraalid ja suunab need hapnikuga hingamisteedesse.

Keraamiline inhalaator ja looduslik sool
Toode on keraamiline naturaalse roosa soolaga inhalaator. Keraamika on soola inhalaatorite jaoks parim materjal, see on inim- ja keskkonnasõbralik.

Hingamisteede eelised
Soola inhalaator on kasulik hingamissüsteemile ja parandab kopse ning aitab kaasa ka hingamise parandamiseks. Soola inhalaator on väga hea neile, kellel on hingamisteede haigus või astma. See võib aidata neil seda vähendada ja kõrvaldada kõik hingamisteede probleemid.

Mineraalirikas
Roosa sool on väga mineraalirikas, sisaldab 84 mineraali ja osa neist on elutähtsad mineraalid, mida organism ise ei tooda, seega aitab õhuvõtu kaudu saada vajalikke mineraale.

 

Juhised kasutamiseks

All on punn, kuhu käib sool. Võtate punni ära ja sool sisse. Kui tükid suured, teete väiksemaks. Soola kogus on individuaalne. Võib panna terve koguse, aga meie kasutame poole pakiga. 🙂

Kindlasti mitte panna huulikust sisse.

 • Hingake normaalselt läbi inhalaatori huuliku ja hingake nina kaudu välja. Teil võib tekkida köha, aevastamine ja röga eritumine. Samuti võite tunda soola maitset suus ja kurgus, kuid regulaarsel kasutamisel need seisundid kaovad. Himaalaja soola inhalaator võib sama protsessi käigus puhastada ka kopse. Soola mikrogrammid tungivad hingamisteedesse, puhastades ja loputades ninaõõnsustest ja ninakõrvalurgetest mustuse
 • Soovitatav igapäevane kasutamine: 15-20 minutit korraga, 2-3 korda päevas – vajadusel ka rohkem.
 • Ohutu igas vanuses
 • Keraamiline (mitte plastikust)
 • Vett pole vaja
 • Soola pole vaja vahetada (kuna see on antibakteriaalne), lisage vajadusel rohkem soola
 • Kasutage ainult Himaalaja soola
 • Kui peate uuesti täitma, tõmmake lihtsalt inhalaatori alt “punn” ära ja asetage Himaalaja soola graanulid ja asetage “punn” tagasi.
 • Soovitatav on omada iga kasutaja jaoks eraldi inhalaatorit.
 • Kui seda ei kasutata, hoidke suletud kotis.
 • Kui inhalaatorisse satub niiskust, tühjendage inhalaator kogu soolast, kuivatage see ja asendage see kuiva soolaga.

 

NB! Tegemist ei ole meditsiinilise tootega. Kasutamine omal vastutusel.

Himaalaja soolaga inhalaator

24,90

Laos