"Akne vastane kreem" probleemsele nahale

12,28
189,00122,80 /l

100% looduslik kreem, mis aitab parandada aknele kalduvat nahka. Vähendab põletikku, punetust, punnide suurust ning ahendab poore.

Laos

Kirjeldus

Kasutada 1-2x päevas kas ainult probleemsele piirkonnale või näiteks tervele näole.

Võib mõnel nahal olla kuivatava toimega. Hiljem lisada piirkonnale endale sobivat niisutavat õli või kreemi.
Kasutada eelnevalt puhastatud nahal.

 

Kuna tooted on käsitsi valmistatud, ei ole kaks identset toodet iial võimalik saada. Võrreldes fotode või varasemate tellimustega, ärge pahandage, kui on värvide erinevusi nii tootel või pakendil.

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Testige väikesel nahapiirkonnal enne kasutamist kogu kehal. Kui tekib ärritus, lõpetage kasutamine. ÄRGE kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline.

Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Märkus: võib sooja/kuuma ilmaga tarnimisel sulada ning külma ilmaga muutuda kivikõvaks. Tekstuuri muutumine ei mõjuta kvaliteeti, muutub ainult konsistents, kui on sulanud. Hoida kättesaamisel toatemperatuuril ja kuivas kohas.

Kuuma ilmaga tellides Omnivaga, Smartposti väljas olevasse automaati ja DPD-ga ainult enda vastutusel! Võluhaldjas OÜ EI vastuta, kui toode on üles sulanud ja/või pakendist välja voolanud.

Kõik meie omatooted on tehtud rasvade-õlide baasil!

 

INCI: Hypericum Perforatum Oil, Arnica Montana Extract, Zinc Oxide, Butyrospermum Parkii butter, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annus Seed Oil,Euphorbia Cerifera Cera, Tocopherol, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus, Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil

100ml

Tootja: Võluhaldjas OÜ

Viljandi mnt 75a, Õssu, Tartumaa

Parim enne: vt pakendilt

Lisainfo

Kaal 0,1 l
%

"Akne vastane kreem" probleemsele nahale

12,28
189,00122,80 /l

Laos