Võluhaldjas on imeline koht koos veel paremate inimestega.

Võluhaldjas alustas oma tegevust 2020 aastal detsembris. 

Kui küsida, kust tuli see idee. Eks ikka sellest, et oleme ise tundnud puudust kohast, kus on kõik olemas, mis võivad aidata elu paremaks saada.

Naistepunaõli on meie põhiline toode ja see on meie elus olnud juba aastaid. Ta on ravinud meie pereliikmeid ja oleme pakkunud seda ka tuttavatele. Üks hetk hakkas jutt levima, et meie peres on imeline õli, aga miks seda kuskil keegi ei müü. Tegime uuringu ja selgus, et nii paljud sooviksid. Ja nüüd ongi olemas Võluhaldja naistepunaõli. Lihtne lugu, aga ometi nüüd saame aidata nii paljusid! 🙂

Üks Võluhaldja loojatest Pille on aastaid tegelenud rahvameditsiiniga ja andnud välja ka raamatu koos teise kaaslasega “Nõid annab nõu”. Esimesed 1000 raamatut müüdi ära kahe nädala jooksul. Nõudlus oli ka pärast müüki väga suur.  Ehk on ka nüüd uus raamat tulevikus küpsemas rahvameditsiini kohta, aga kes teab, mis tulevik toob. Retsepte on ju palju ja neid leiab Facebooki grupist “Rahvatark annab nõu”. 

Kes on Pille?

Mul on raske ennast kirjeldada. Siin on katkend raamatust “Nõid annab nõu” ja need sõnad on kirja pannud Väike Myy.

“Kes siis on see grupi ravitseja, keda abisaanud ei jõua ära kiita?

Pille on pärilike võimetega tervendaja ja nägija. Näinud- kuulnud on ta lapsepõlvest peale ning pikkamisi harjunud, et on teistsugune ja märkab asju, mis teistele märkamata jäävad. Oma
võimed sai ta vanaemalt, saatuse tahtel sattus õpilaseks kuulsa rahvaravitseja juurde, kus sai ka suure praktilise kogemuse. Nagu enamik nõidu, loobus ta maagiast abiellumise ja lapse kasvatamise ajaks ning pöördus oma võimete juurde tagasi juba küpsemas eas, suuresti nende ridade kirjutaja – Väikese Myy – mõjutusel.
Kui mina loen paarist lausest välja kirjutaja emotsiooni ja vaimse seisundi, siis Pille näeb neist lausetest ära haigused ja minevikutraumad. See on vahel hirmutav, kui ta lajatab vestlusesse kindlasõnalise lause – mis viga on, mida teha tuleks, mis on see, mis seni kõigil kahe silma vahele jäänud – ning ja mõne aja pärast selgub, et nii just ongi, kuigi Pille väide esimesel hetkel võis tunduda lausa absurdne.

Pille suudab leevendada paljusid haigusi, ravida inimesi paljudest sõltuvustest. Samal ajal aga hoiab ta end kogu aeg kursis tänapäevase meditsiiniga ja tuletab kõigile meelde, et imesid ei ole olemas, ikka tava- ja alternatiivmeditsiin käsikäes annavad parima tulemuse.
Siiski ütlevad paljud, et „Pille tegi imet“. Kui nii on, siis imet tegi ta abivajajaga käsikäes, häälestas ümber inimese psüühika, kõrvaldas „haige koha“ peast ja organism sai hakata tegelema tervenemisega.
Ei saa aidata inimest, kes ise tervenemisele kaasa ei aita.

Eriline koht Pille töös on lastega. Mitte iga nõid ei tohi seda teha, sest lastega töötamiseks on vaja erilist tehnikat ja igasuguseid protseduure tehakse kas läbi ema või läbi enda, et last mitte kahjustada. Aga annan nüüd sõna Pillele:

„Minu poole pöörduvad paljud lapsevanemad, kel mure näiteks lapse öise voodimärgamisega. Lapsed on kartlikud ja nad ise ka ei mõista, mis tegelikult nende psüühikaga toimub. Läheneda tuleb tasa ja rahulikult, et ei ehmataks last küsimustega ära. Tavaliselt on põhjuseks lapse isiklik mure, võibolla on lahkunud üks pereliige. Sellistel juhtudel mõjutan ma lapse alateadvust. Ta saab aru, et tegelikult on ta väga hea laps ja pole süüdi selles, mis tema ümber on toimunud. Järgnevatel kuudel tuleb teda palju kiita, et on nii tubli, saab ilusti kõigega hakkama… Ja tegelikult saabki.
Tegelenud olen ka täiskasvanute hirmudega ja sõltuvustega. Kui inimesel on juba kaua olnud antidepressandid ja rahustid peal, siis on ta alateadvusele raske ligi pääseda. Kui tal on aga suur soov tagasi endaks saada ja eluga edasi minna, siis on kõik võimalik. Võõrutus antidepressantidest on pikk ja saab toimuda ainult arsti järelevalve all. Vajadusel jäävad toeks looduslikud ravimid, mis aitavad inimese mõtlemist ja käitumist kontrolli all hoida, kuni on kõik korras ja inimene liigub edasi, miskit kartmata.
Ma ei saa aidata vaid sel juhul, kui haige kaasa ei tööta ja on ise kindel, et miski enam ei aita. Usk endasse on üks tervenemise peamisi tingimusi.“

Pille „töö“ alla käivad ka igasugused puhastused (energeetika puhastamine negatiivist või vanast mustrist) ja näiteks äri käimalükkamine. Ta tegeleb palju ka väga raskete haigetega. Siinkohal pean ära märkima, et see on ülimalt kurnav – selle aja, mis ravitseja inimesele kingib, kingib ta oma energia varalt. Ning tegelikult ta seda teha ei tohiks… pärast seda on ravitseja ise jõuetu ja haige. Aga vahel on väga kahju ja tekib soov aidata…
Sellepärast, inimesed, ärge pahandage ravitseja peale, kui ta ütleb, et kõik, rohkem midagi teha ei saa… Te ei tea, kui palju ta andis iseendast. Ning nüüd peab ta jõudu koguma, et aidata järgmist abivajajat.”