Uus algus.

Luuletus ütleb “Septembrikuu on tähtis kuu: siis aabits uus, siis ranits uus, uus vormipluus – kõik, kõik on uus septembrikuus”. Mina muudaksin selle ümber nii: “Detsembrikuu on tähtis kuu: siis firma uus, siis nimi uus, uus algus see – kõik, kõik on uus detsembrikuus”. 

Ma ei oleks iial uskunud, et minust saab keegi, kes omab ettevõtet. Kindlasti on paljudel tekkinud küsimus, et miks ma selle suure sammu astusin. Ma tundsin, et ma vajan midagi uut, mingit vaheldust. Jah, iga hommik ootab teid “Nõid annab nõu” grupis minu poolt uus hommikutervitus, aga ma tundsin, et vajan midagi veel. Midagi, mis annaks rohkem edasi minu mõtteid ja emotsioone. See oleks kui minu mitte nii salajane päevik. 
Alguses ma mõtlesin nimeks panna Võluhing, aga mu armsale sõbrannale jäi nimi valesti meelde ja ütles Võluhaldjas. See kõlas minu jaoks palju paremini ja nii see nimi tekkiski. Ma olen loomult õrnake ja ei taha halba kellelegi – äkki sobibki siis haldjas sinna lõppu? Minu jaoks on see veel võõras ja vahel mõtlen, et mis see nimi nüüd oli. Ma loodan, et koos suudame harjuda sellega ära.
Grupp on tegutsenud nüüd minu jaoks miljon aastat. See on kui osa mu elust. Vahel mõtlen, et mis saaks, kui ma astuksin välja sellest grupist ja oleksin jälle see lihtsurelik, kes ma olin 5 aastat tagasi. Loodus ju tühja kohta ei salli ja keegi tuleks äkki minu asemel. Ega ma ometi igavesti noor ei ole ja ükshetk see ammendab ennast. Eks see ole ka põhjuseid, et miks Sa just loed seda teksti siin. Ma üritan olla grupi jaoks nii kaua olemas, kui jõudu ja jaksu on.
Iga nädal tuleb minu sulest ka gruppi mitu retsepti. Meil tuli ka ju suvel välja raamat “Nõid annab nõu” ja teine pool koosnebki minu poolt kirjutatud retseptidest. Küll see oli alles huvitav projekt ja õpetas väga palju. Hetkel ma tunnen, et rohkem minu sulest raamatuid ei tule, aga ometi tuleb tihti mitmeid kirju sisuga, et millal uus raamat ilmub. Veel mõeldigi ühes teemas nimi isegi välja “Pille retseptiraamat” – küll kõlab uhkelt, aga ma veel toibun esimesest. 
Alguseks aitab ehk? Ma ei saa ju kõike ka korraga ära rääkida. Muidu pole Sul põhjust siia piiluma tulla. 

Kui Sul on mure, siis minuga saad kontakti mitmel viisil – Facebookis Pille Pettai, e-mail info@voluhaldas.ee. Küll siis edasi räägime, et kuidas Sind aidata saan.

Soovin Sulle ilusat päeva ja veel mõnusamat jõulutunnet hinge!
Pille

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi