Ylan Ylang eeterlik õli 10ml - Eden

Laost otsas

5,90

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Ylang Ylang on suur puu, mis on pärit Kaug -Ida riikidest nagu Malaisia, Filipiinid ja Indoneesia. Selle kollased õied on tugevalt lõhnavad ja neil on pikad kroonlehed. Sellest valmistatud eeterlikku õli on saadaval palju ja see on seetõttu kõige odavam, kuid seda eelistatakse parfüümi- ja kosmeetikatööstuses väga hästi ning seda kasutatakse tänapäeval ka toiduainetööstuses.

Teaduse kohaselt on hulgimüügi Ylang Ylang eeterlik õli vaimne stimulant. Seevastu aroomiteraapia maailm peab seda õli üheks parimaks meele ja keha lõdvestamiseks. Selle lõhna kasutamine aitab alandada vererõhku.
Õliga vanni võtmine või massaažiõlis kasutamine suurendab loomulikult lõõgastuskogemust. Seda kasutatakse stressi, depressiooni, šoki või ärevuse leevendamiseks. Juuksetoonikuna kasutamisel peaks see tasakaalustama õlitoodangu. Siiski tuleb hoiatada, et ylang -ylangi kõrge kontsentratsioon võib põhjustada peavalu või iiveldust.

Ylang Ylang tähendab malai keeles lilleõit ja seda peeti traditsiooniliselt afrodisiaakumiks ja lõõgastavaks aroomiks, nii et selle puu õied puistati Indoneesias äsja abielupaari abieluvoodile. Mosleminaised põletasid seda õli, et lõhnata oma jäneseid – paleele mõeldud osa naistele. Hiinas kasutati aroomi mandariini rüüde puhastamiseks. Ylang Ylangi eeterlikku õli on parfüümide ja lõõgastusega seostatud juba pikka aega.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi sisemiseks kasutamiseks.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l

Ylan Ylang eeterlik õli 10ml - Eden

5,90

Laost otsas