Valge salvei ja Palo Santo koonused – väga sügavalt puhastavad

Laost otsas

7,00
0,70 /tk

Laost otsas

Tootekood: salpalo Kategooria:

Kirjeldus

Palo Santo

Magus, suitsune aroom on joovastav valik kõigile, kes soovivad oma ruumi puhastada.

Šamaanid ja tervendajad kasutasid traditsiooniliselt palo santo energiat andvaid ja tervendavaid omadusi õhu puhastamiseks, kurjade vaimude hajutamiseks ja negatiivse energia puhastamiseks.

Pikka aega on kasutatud ka terapeutiliselt külma ja gripi sümptomite, depressiooni, emotsionaalse valu ja muude haiguste leevendamiseks. On öeldud, et palo santo meeliülendav aroom soodustab meditatsiooni ja lõõgastumist ning suurendab nii loovust kui ka toob õnne.

Palo santo eelised:
1. See aitab puhastada negatiivset energiat.
Arvatakse, et palo santo puidu suurel vaigusisaldusel on põletamisel puhastavad omadused, mistõttu seda kasutati traditsiooniliselt negatiivse energia puhastamiseks ning ruumide, inimeste ja esemete puhastamiseks.

2. Selle lõhn on lõõgastav.
Palo santo põletamine rahustava rituaali osana võib aidata kaasa energia nihkumisele. Palo santo meeldiv, maandav aroom käivitab aju haistmissüsteemi, stimuleerides lõõgastusreaktsiooni ja valmistades meele mediteerimiseks või loominguliseks keskendumiseks.

3. See võib aidata leevendada stressi ja valu.
Palo santo’t kasutati traditsiooniliselt selliste haiguste raviks nagu nohu, peavalud ja stress.

Salvei põletamine on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid saab kasutada aura puhastamiseks, näiteks enne meditatsiooni või palvetamist.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei põletamine võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressi vastu.

Valget salvei nimetatakse ka India viirukiks. See on valmistatud Salvia Apiana taime hõbevalgetest lehtedest ja kasvab California rannikul. See on püha ravimtaim, mida Põhja-Ameerika põlisrahvaste šamaanid on sajandeid kasutanud puhastustseremooniateks. Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Teaduslikud uuringud on näidanud, et pärast selle ürdi põletamist on hävitatud 94% ruumis asuvatest bakteritest.

Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

 

Pakis 10 suuremat koonust

Lisainfo

Kaal 10 kg

Valge salvei ja Palo Santo koonused - väga sügavalt puhastavad

7,00
0,70 /tk

Laost otsas