Valge salvei koonused – Tribal Soul Backflow

7,00
0,29 /tk

Laos

Tootekood: salvvv Kategooria:

Kirjeldus

Põlisameeriklased ja teised põlisrahvad on sajandeid inimese või ruumi puhastamiseks ning tervendamise ja tarkuse edendamiseks vaimse rituaali raames salveit põletanud. Seda on kasutatud juba iidsete egiptlaste ja roomlaste ajast seedeprobleemide, mäluprobleemide ja kurguvalu raviks. Nimi salvei pärineb ladinakeelsest sõnast “salvia”, mis tähendab “end tervena tundma”.

Valge salvei on väga oluline pidulik taim, mida kasutati juba babüloonlaste ja egiptlaste iidsete tsivilisatsioonide ajal. Valge salvei põletamine oli tavaline tava, mis arvati andvat tervendavaid, puhastavaid ja puhastavaid omadusi. Valge salvei taime suitsu usuvad paljud kultuurid ka kurjade vaimude peletamiseks. Energia puhastamiseks on traditsiooniliselt kasutatud põlisrahvaste välja töötatud vanaaegset tava, mida tehakse salvei põletamisena.

Hiljutiste uuringute kohaselt on salveil võimas antibakteriaalne, antioksüdantne ja põletikuvastane omadus.

Ennast saab puhastada nii:  Inimene paneb mõlemad käed suitsu kohale, võtab suitsu enda kätte ja alustades peast ning jätkates allapoole, „peseb“ kogu keha suitsuga. See iidse Ameerika põliselanike tava on tänapäeval populaarne. Kuna see muutub tavakultuuris üha populaarsemaks, on oluline enne selle andmist austada ning kaaluda võimalikke eetilisi probleeme ja tajutavaid tervisega seotud eeliseid.

Kuidas puhastada kodu?

Alustuseks vajate midagi, milles salveid põletada. See võib olla viirukialus või kauss tuha püüdmiseks, kui salvei põleb. Täitke see mulle või liivaga. Ärge kasutage tuleohtlikku anumat ja hoidke vett käepärast.

Enne salvei põletamist avage aken või uks. See võimaldab suitsul teie majast väljuda.
Pange salve koonus paika ja süütage see. Laske sellel mitu sekundit põleda ja puhuge siis peale, et see suitseks. Kui see lakkab suitsu eraldamast, proovige seda uuesti süüdata.
Kui kasutate salveid vaimsetel eesmärkidel , siis pange paika oma tegevuse kavatsus. Näiteks võite öelda: “Las see on päev, mil muutused hakkavad toimuma.” Kui on soov saada lahti halvast energiast kodus, siis öelge: “Kodu, kallis kodu. Ma aitan Sind ja Sina mind. Vabasta endast kõik see halb ja annan Sulle vastu ainult head.”
Kõndige igasse ruumi, mida soovite puhastada ja laske suitsul sinna siseneda. Ärge laske ühelgi ruumil liiga palju suitsuga täituda. Vältige suitsu otse sissehingamist.

Ühes pakis on 10 koonust.

Lisainfo

Kaal 24 kg

Valge salvei koonused - Tribal Soul Backflow

7,00
0,29 /tk

Laos