Valge salvei ja Yerba Santa tõrvik

Kirjeldus

Salvei põletamine on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid saab kasutada aura puhastamiseks, näiteks enne meditatsiooni või palvetamist.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei põletamine võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressivastu.

Valget salvei nimetatakse ka India viirukiks. See on valmistatud Salvia Apiana taime hõbevalgetest lehtedest ja kasvab California rannikul. See on püha ravimtaim, mida Põhja-Ameerika põlisrahvaste šamaanid on sajandeid kasutanud puhastustseremooniateks. Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Teaduslikud uuringud on näidanud, et pärast selle ürdi põletamist on hävitatud 94% ruumis asuvatest bakteritest.

Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

Yerba Santa on ravimtaim.

Seda kasutatakse kaitseks, piiride seadmiseks, armastuseks, enesekindluse tõstmiseks ja see on südametšakraga väga tihedalt seotud.

Sellel on meeliülendav lõhn, mis aitab teil end päeva jooksul paremini tunda ja pagendada igasuguse negatiivsuse.

Kasutamine:

Hoia 45 kraadise nurga all ja pane põlema. Lase leegil 10-20 sekundit põleda ja kustuta leek. Ta hakkab suitsema. Et terve elamine tuhka täis poleks, hoia all ideaalis savist kaussi. Kui on ära põlenud, siis tee aknad lahti ja tuuluta tuba. Nii sa ajad halva minema. Tuhk viska aknast välja või veel parem on, kui veega läheb oma teed.

13,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi