Valge salvei ja lavendli koonused – puhastav ja rahustav

7,00
1,00 /tk

Laos

Tootekood: salvleev Kategooria:

Kirjeldus

Maagiliselt kasutatakse seda kaitseks ja ka armastuseks. Lavendel toob positiivset energiat, avab südametšakra ja rahustab meelt.

Salvei põletamine on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid saab kasutada aura puhastamiseks, näiteks enne meditatsiooni või palvetamist.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei põletamine võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressi vastu.

Valget salvei nimetatakse ka India viirukiks. See on valmistatud Salvia Apiana taime hõbevalgetest lehtedest ja kasvab California rannikul. See on püha ravimtaim, mida Põhja-Ameerika põlisrahvaste šamaanid on sajandeid kasutanud puhastustseremooniateks. Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Teaduslikud uuringud on näidanud, et pärast selle ürdi põletamist on hävitatud 94% ruumis asuvatest bakteritest.

Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

Pakis 10 suuremat koonust

Lisainfo

Kaal 7 kg

Valge salvei ja lavendli koonused - puhastav ja rahustav

7,00
1,00 /tk

Laos