Valge hauliidi ja kuldse buddhaga käeehe

5,00

Laos

Kirjeldus

Hauliit on ülimalt rahustav kivi ja paljud inimesed kasutavad seda igasuguse stressi leevendamiseks. Hauliit on unetuse abivahend, eriti kui põhjuseks on üliaktiivne meel.

Sõnastab ambitsioonid ja abivahendid nende saavutamiseks. Hauliit tugevdab mälu ja äratab soovi teadmiste järele. See õpetab kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu, valu ja stressi. Rahustab suhtlemist, hõlbustab teadlikkust ja ergutab emotsionaalset väljendust.

Neelake oma viha – või teise viha, mis on suunatud teie poole. See aitab ületada kriitilist või isekat käitumist.


Buddha
tähendab sõna otseses mõttes valgustatut, teadjat. Ta aitab Teil leida õige tee.

Budismis on elu peamine eesmärk kannatuste lõpetamine. Buddha õpetas, et inimesed kannatavad, sest me püüame pidevalt asju, mis ei paku püsivat õnne. Püüame meeleheitlikult kinni hoida asjadest – sõpradest, tervisest, materiaalsetest asjadest – mis ei kesta ja see põhjustab kurbust.

Buddha ei eitanud, et elus on asju, mis rõõmu pakuvad, kuid tõi välja, et ükski neist ei kesta ja meie seotus nendega ainult põhjustab rohkem kannatusi. Tema õpetused keskendusid täielikult sellele probleemile ja selle lahendusele.

Budism õpetab, kui tähtis on ära tunda kõigi asjade püsimatus ja vabaneda nende seotusest. See vähendab kannatusi ja lõpetab lõpuks taassünni tsükli. Need õpetused väljenduvad kõige kokkuvõtlikumalt neljas õilsas tões ja kaheksaosalises õilsas tees, mis koos moodustavad kõigi budismi harude uskumuse aluse.
Lisainfo

Värv

Hõbe, Kuldne

%

Valge hauliidi ja kuldse buddhaga käeehe

5,00

Laos