Valge hauliidi ja eluristiga rahustav ja toetav käehehe

15,00

Laos

Kuni 10.07 kõik tooted vähemalt -20%.
Tootekood: 25ff Kategooria:

Kirjeldus

Hauliit on ülimalt rahustav kivi ja paljud inimesed kasutavad seda igasuguse stressi leevendamiseks. Hauliit on unetuse abivahend, eriti kui põhjuseks on üliaktiivne meel.

Sõnastab ambitsioonid ja abivahendid nende saavutamiseks. Hauliit tugevdab mälu ja äratab soovi teadmiste järele. See õpetab kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu, valu ja stressi. Rahustab suhtlemist, hõlbustab teadlikkust ja ergutab emotsionaalset väljendust.

Neelake oma viha – või teise viha, mis on suunatud teie poole. See aitab ületada kriitilist või isekat käitumist.

Ankh on ristitaoline sümbol, mille ülaosas on silmus. Esmapilgul võib seda ekslikult pidada kristlikuks ristiks, kuid lähemal vaatlusel selgub, et see on hoopis midagi muud. Ankhi ilu ei seisne mitte ainult välimuses, vaid ka tähenduses – elus.

Ankhi sümboli esimesed hieroglüüfkujutised pärinevad aastast 3000 eKr (rohkem kui 5000 aastat tagasi). Kuid teadlased usuvad, et sümbol on tõenäoliselt isegi vanem kui see, selle päritolu on antiikajast. Ankhi võib leida kõikjal Vana -Egiptuse arhitektuuris ja kunstiteostes, mis näitab, et see oli äärmiselt oluline sümbol, millel oli tähendus.

Sümbolit kujutatakse sageli Egiptuse jumaluste ja autoritasude kujutistes. Ankhi kõige tavalisem kujutis on Egiptuse jumala kingitus kuningale või kuningannale, tavaliselt hoitakse Ankhi valitseja suus. See kujutas ilmselt jumalaid, kes andsid Egiptuse valitsejatele igavese elu, muutes nad elavaks jumalikkuse kehastuseks. Ankhi sümbolit võib näha paljude Egiptuse valitsejate sarkofaagidel.

Ankhi kasutati ka mitmesugustes positiivsetes väljendites ja tervitustes, näiteks:

Olge terve/elus
Soovin teile pikka elu/tervist
Elus ja terve

19cm

Valge hauliidi ja eluristiga rahustav ja toetav käehehe

15,00

Laos