Vaimset tasakaalu toetav - jasmiini ja mäekristalliga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Avastage vaimne tasakaal ja rahu jasmiini ja mäekristalli küünlaga. Kui küünal põleb, täidab jasmiini rahustav aroom õhku, luues rahuliku õhkkonna, mis tõstab vaimu. Vaha sisse haaratud poolläbipaistev mäekristall harmoniseerib meelt, võimendab positiivset energiat ja suurendab vaimset selgust.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Mäekristalli eelistest on vaimse selguse suurendamine. See võib aidata säilitada emotsionaalset stabiilsust ning see on populaarne meditatsioonis ja taastavas töös. Seda kasutatakse sageli ka manifesteerimiseks ja see võib aidata luua rohkem keskendumist ja selgust soovi ümber. See on kaitsekivi ja seda saab kasutada psüühiliste võimete võimendamiseks. See võib olla abiks ka olukorra tõesuse nägemisel, samuti iseenda mõistmisel ja olukordade uuest vaatenurgast nägemisel.

Mäekristall on jõukivi, mida hinnatakse tervendava kivina. See on tuntud kui mineraalide kuningriigi võimsaim tervendav kivi, mis on võimeline töötama igas olukorras. Seda on kutsutud “universaalseks kristalliks” selle paljude kasutusvõimaluste tõttu ning see on kasulik manifesteerimiseks, tervendamiseks, mediteerimiseks, kaitsmiseks ja kanaliseerimiseks.
Tänu oma tasakaaluvõimele sobib mäekristall suurepäraselt keskkonna harmoniseerimiseks ja stabiliseerimiseks ning on abiks romantilistes suhetes.

Väidetavalt võimendab see tervendavat energiat. Samuti arvatakse, et see parandab vaimset ja füüsilist energiat, vastupidavust ja füüsilist jõudu.
Mäekristall suurendab vaimset kasvu, vaimsust ja tarkust. Kuna see selgitab mõtteprotsesse ja emotsioone, võib see suurendada inspiratsiooni ja loovust. See võib aidata ka keskendumisel, õppimisel ja õpitu säilitamisel.

 

Emotsionaalsel tasandil aitab jasmiin kaasa emotsionaalse tervenemise protsessile, hõlbustades traumadest vabanemist ja tasakaalu taastamist. Selle rahustav lõhn kasvatab optimismi ja sisendab enesekindlust, pakkudes olulist tuge emotsionaalsest segadusest taastuvatele inimestele.

Meditatsioonimaailmas toimib jasmiin võimsa liitlasena. Selle hüpnootiline aroom loob keskkonna, mis soodustab sisemise rahu ja sügava keskendumise seisundi saavutamist. Stimuleerides serotoniini vabanemist, tõstab see tuju ja loob aluse rahulikuks meditatiivseks kogemuseks.

Jasmiin suurendab tähelepanelikkust, parandades vaimset selgust ja emotsionaalset taipamist. Seetõttu on see müstiline lill võimas tööriist üldise heaolu edendamisel, edendades harmoonilist tasakaalu vaimu, keha ja vaimu vahel.

Aroomiteraapia vallas kiidetakse jasmiini lõhna selle antidepressiivse toime tõttu, mis leevendab stressi, ärevust ja depressiooni. Seda kasutatakse selle rahustavate omaduste tõttu ka parema une soodustamiseks.

 

Põlemisaeg – 34 tundi. Küünla kaal on 265 g. Käsitsi valmistatud

*võib esineda tootja poolt kaanel defekte/mõlke

Kui küünal on ära põlenud, siis jäta kivid allas ja hoia enda läheduses.

Koostis: vääriskivid, lilled, palmi- ja parafiiniaha, aroom

Lisainfo

Kaal 0,265 l
%

Vaimset tasakaalu toetav - jasmiini ja mäekristalliga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Laos