Vaigust Buddha kaistvad ja toetavad võtmehoidjad

Laost otsas

4,90

Laost otsas

Tootekood: budvõt Kategooria:

Kirjeldus

Buddha tähendab sõna otseses mõttes valgustatut, teadjat. Ta aitab Teil leida õige tee.

Budismis on elu peamine eesmärk kannatuste lõpetamine. Buddha õpetas, et inimesed kannatavad, sest me püüame pidevalt asju, mis ei paku püsivat õnne. Püüame meeleheitlikult kinni hoida asjadest – sõpradest, tervisest, materiaalsetest asjadest – mis ei kesta ja see põhjustab kurbust.

Buddha ei eitanud, et elus on asju, mis rõõmu pakuvad, kuid tõi välja, et ükski neist ei kesta ja meie seotus nendega ainult põhjustab rohkem kannatusi. Tema õpetused keskendusid täielikult sellele probleemile ja selle lahendusele.

Budism õpetab, kui tähtis on ära tunda kõigi asjade püsimatus ja vabaneda nende seotusest. See vähendab kannatusi ja lõpetab lõpuks taassünni tsükli. Need õpetused väljenduvad kõige kokkuvõtlikumalt neljas õilsas tões ja kaheksaosalises õilsas tees, mis koos moodustavad kõigi budismi harude uskumuse aluse.

Vaik – Iidsed kultuurid, eriti hiinlased, kandsid vaiku pikki vahemaid läbides. Öeldi, et see hoiab endas kaitsvaid energiaid, mis kaitsevad neid teel haiguste ja hävitamise eest.

Vaigu füüsiliste eeliste hulka kuulub võime leevendada peavalusid ja tasakaalustada hormoone. Hormoonide tasakaalustamine peaks tasakaalustama emotsioone ja suurendama ka meeleolu!

Vaimselt on vaigul võime hirmutavad mõtted kõrvaldada. See suurendab teie enesekindlust, nii et saate paremini toime tulla suurte projektide või ärevate mõtetega. Sellel on ka jõud meelest murest puhastada ja aidata keskenduda antud ülesandele

Öeldakse ka, et merevaigul on võime meelitada õnne ja positiivset energiat ning tõrjuda negatiivset energiat. Väidetavalt kiirendab see ka tarkuse ja kannatlikkuse arengut, mis on kaks väga soovitud omadust tohutu osa Maa elanikkonnast.

Kuju valin sisetunde järgi. 

4cm on kuju suurus

Vaigust Buddha kaistvad ja toetavad võtmehoidjad

4,90

Laost otsas