Suur maagiline unenäopüüdja ükssarvikuga

Kirjeldus

Ükssarvikuid kirjeldatakse sageli vabaduse, maagia, puhtuse, süütuse ja tervenemise sümbolina . Kaasaegses maailmas esindavad ükssarved sageli ka positiivsust, rõõmu, lootust, uhkust ja mitmekesisust. Kuigi omadused, mida ükssarved esindavad, võivad olla erinevad, on nad üks väheseid olendeid, kellele antakse peaaegu alati positiivseid seoseid.

Unenäopüüdjad on kui kaitsjad Sinu magamistoas. Kui kimbutab magamatus, halb uni ja kõik muu hirmus, mis võib olla unega seotud, siis ehk on see Sinu pääsetee parema une suunas.

Vanarahvas, eriti indiaalased, on aastaid kasutanud unenäopüüdjaid. Halb uni jääb unenäopüüdja sisse ja ainult hea tuleb läbi. Mina usun seda ja magamistubadest leiab erinevates stiilidest unenäopüüdjaid. Magades oleme vastuvõtlikumad kõigele halvale ja unenäopüüdja aitab kaitsta Sind ja Su peret.

Mina annan enda poolt ka kõik, et saadaksid ainult magusad uned ehk tuleb laetuna Sinuni. Laetud on hea une, rahulike närvide ja tervise peale.

Kui unenäod hakkavad jubedaks muutuma, siis tuleb unenäopüüdjat puhastada. Mina soovitan panna päikese kätte, aga mõni puhastab ka salveiga. Kõik sõltub, et kas talud lõhna või usud päikese tugevasse jõusse.

mõõdud on: pikkus 70cm, rõnga diameeter 33cm 

23,00

Laost otsas

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi