Sodaliit käeehe

5,00

Laos

Tootekood: 74 Kategooria:

Kirjeldus

Sodaliit toob meelesse korra ja rahulikkuse. See julgustab ratsionaalset mõtlemist, objektiivsust, tõde ja intuitsiooni ning tunnete verbaliseerimist. Sodaliit toob kaasa emotsionaalse tasakaalu ja rahustab paanikahooge. See suurendab enesehinnangut, aktsepteerimist ja enesekindlust.

Sodaliidi kristallilised omadused tulenevad kivi ühendusest kurgu ja kolmanda silma tšakratega. Kivi sügav, rikkalik sinine värv annab sellele ka rahustava ja rahustava energia, mis aitab teie vaimu rahustada. See spetsiifiline energiakombinatsioon muudab sodaliidi kristalli ideaalseks ravivahendiks kõigile, kes soovivad oma vaimset kasvu tugevdada, eneseväljendust tugevdada või kasutada oma intuitsiooni.

Sodaliidi kristallkivi tähendus sulatab teie südame ja pea kokku, võimaldades teil rääkida ja suhelda südamest ning tagada, et ilmutaksite oma elu kõige autentsema versioonina iseendast. Sageli, kui teie südames ja peas on lahkarvamusi, võite öelda asju, mida te ei mõtle. Nende kahe energiakeskuse ühendamise abil suunab sodaliidi kristalne tähendus tuua oma mõtte vastavusse tunnetega, mis võib olla võimas vara nii isiklikus elus, tööelus, kui ka mujal suhtlemisel.

Sodaliidi kristalli rahustav energia annab teile ka võimaluse olla sina ise, isegi kui see on ebamugav. Nagu paljudel teistel sinistel kividel, on ka sodaliidil stressi maandav toime, mis juhatab teid rahuliku meeleseisundi poole, kui tunnete end närvilisena, mures või pinges. See rahustav kristallenergia suudab kustutada kõik soovimatud tunded, mis takistavad teil ennast ausalt ja tõetruult väljendada ning olla autentsed selle vastu, kes te tegelikult olete – mitte ainult teiste, vaid ka iseendaga.


%

Sodaliit käeehe

5,00

Laos