Siniste kivikestega Hamsa käega punane pael

Laost otsas

13,00

Laost otsas

Tootekood: Sinham Kategooria:

Kirjeldus

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitsesümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat kui keegi kannab Sinu peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab Sind.

Te ei pruugi teada selle nime, kuid olete kindlasti seda sümbolit kuskil või mujal näinud. Hamsa on üks kõigi aegade hõlpsamini äratuntavaid sümboleid, millel on religioosne ja kultuuriline tähtsus mitmel pool maailmas. See on salapärane amulett, mida kantakse talismanina, et kaitsta teid kurja eest. Hamsa sümbolil on palju variatsioone, kuid seda kujutatakse tavaliselt silmaga käes.

Hamsal on erinevate inimrühmade jaoks erinev tähendus. Ühine joon on siiski see, et see on kaitsev sümbol, mis toob õnne, tervist, hoides ära kurjad ja negatiivsed tunded.

Paljudes kultuurides valitseb ka tänapäeval ebausk, et kui inimene, kelle südames on kurjad mõtted, vaatab sind, võib tema „kuri silm” põhjustada halbu asju. Niisiis, Hamsa kandmisega, võtate selle negatiivsuse kinni ja see ei kahjusta teid.

Kuid Hamsal on ka mitu tähendust, mis on kõigile inimestele universaalsed:

See kujutab endast ühtsust, arvestades, et see on kõigi suuremate religioonide ühine joon.

See on kaitse sümbol, mis on universaalne teema, mis ei piirdu religiooniga. See on ka naiselikkuse sümbol, kuna käsi esindab erinevaid kaastundlikke ja tugevaid naisfiguure.

Arvestades, et Hamsa oli eksisteerinud enne organiseeritud religiooni tulekut, võisime seda käsitleda ka vaimse sümbolina.

Selleks, et tunda end turvaliselt ja kaitsta end kõige halva eest, soovitan omada miskit punast seljas, ehetes, jalas. Annab jõudu ja ka raha hoiab Su ligi.

Kui paned punase käepaela ümber käe, pole oluline enam, kas riietuses miskit punast on.

Käepael on Sul pidevalt kaitsjana Sinuga. Pannes käele, saate soovida oma soovi, mida kõige enam te elus puudus on või soovite juurde saada. Eriti puudutab see jõukust ja tervist.

Tihti on punane käepael tubli kaitsja olnud kurja silma eest.

Kui pael kaotsi läheb või katki- on ta oma ülesande täitnud. Kui tunnete ka pärast seda vajadust, et võiks uus olla, siis pange käele ja kordate seda, mida te ootate punaselt käepaelalt.

 

Paela pikkus 18-30cm.

Siniste kivikestega Hamsa käega punane pael

13,00

Laost otsas