Sidruni teepuu eeterlik õli 10ml

Laost otsas

3,90
390,00 /l

Laost otsas

Tootekood: sidrunte Kategooria:

Kirjeldus

Sidruni teepuu eeterlik õli on meeliülendav, maandav ja puhastav, see on võimas antimikroobne, septiline ja antihistamiinivastane aine. Seda saab kasutada põletikuliste nahahaiguste vastu võitlemiseks, une ja keskendumisvõime parandamiseks ning see on suurepärane toa deodoreerija. Sidruni teepuul on värske kokkutõmbav sidrunilõhn, mis on terav ja kergelt ürdine.

Sidruni teepuu mõjutab emotsioone väga tugevalt, pakkudes rahustavat, keskenduvat ja keskenduvat päeva keerulisematele aegadele. Seda saab kasutada koduõue ebameeldivuste vastu võitlemiseks, vananenud ruumi desodoreerimiseks ning see mõjub meeliülendavalt ja rahustavalt. See aitab keskenduda ning aitab leevendada liigset muret ja hirmu, edendades samal ajal positiivseid tundeid.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 kg

Sidruni teepuu eeterlik õli 10ml

3,90
390,00 /l

Laost otsas