Sidrunhein eeterlik õli 10ml - Goloka

4,13
590,00413,00 /l

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Sidrunheina eeterlik õli ekstraheeritakse Cymbopogon citratus’est, tuntud ka kui “õlirohi”, värsketest või osaliselt kuivatatud lehtedest auruga destilleerimise teel. Väidetavalt võitleb see õli väsimuse vastu ning aitab väsinud keha ja vaimu värskendada. See on ka meeldiva lõhnaga viis hoida lemmikloom kirbudest ja puukidest vaba. Sidrunhein sisaldab tsitraali, mis annab sidrunikoorele peamise maitse.

Arvatakse, et sidrunheinaõli leevendab peavalu, närvilist kurnatust ja stressi. See suurendab parasümpaatilist närvisüsteemi, kiirendab haigusest taastumist ja stimuleerib näärmete sekretsiooni. See aitab toonida lihaseid ja kudesid, leevendades seega lihasvalu. See on kasulik kurguvalu, larüngiidi ja palaviku raviks ning aitab peatada nakkuse levikut. See aitab koliidi, seedehäirete ja gastroenteriidi korral. See puhastab rasuse naha ja vähendab liigset higistamist. Siiski võib see nahka ärritada, nii et nahale kasutamisel tuleb olla ettevaatlik. Vältige kasutamist raseduse ajal.

Sidrunhein on mitmeaastane aromaatne rohi, mis varem kasvas metsikult Indias, kus seda tuntakse choomana poolu nime all. Seda tuntakse ka India Verbena või India Melissa õlina ja seda kasutatakse Ayurvedas, iidses traditsioonilises tervendamiskunstis, et aidata alandada palavikku ja ravida nakkushaigusi; seetõttu nimetatakse seda ka palavikurohuks.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi sisemiseks kasutamiseks.

Kuidas kasutada

  • Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.
  • Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
  • Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
  • Lisage vanni 2 tilka
  • Lisage 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l
%

Sidrunhein eeterlik õli 10ml - Goloka

4,13
590,00413,00 /l

Laos