Rudraksha Mala kaelaehe-palvehelmed 108 helmega

12,00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Rudrakshasid leidub enamasti Nepalis ning Jaava ja Sumatra saartel. Neid võib leida erineva suuruse, kuju ja värviga, kuid kõva, loomulik ja tugev tekstuur on kõigil sarnane. Metall pole mõeldud seemnete rühmitamiseks, nii et kasutatakse nööri või niiti.

Mediteerides Rudraksha helmeste malaga või kandes Rudraksha seemneid naha vastu, arvatakse:

suurendada keskendumisvõimet
annab selgust ja meelerahu
parandab mälu
leevendab stressi ja ärevust
suurendab vastupidavust
tugevdab südant
tasakaalustab närvisüsteemi
annab jumaliku kaitse
suurendab jõukust

Muistsete Vedade pühakirjade järgi moodustati Rudraksha helmed Issanda Šiva (Rudra) pisaratest. Indiast, Nepaalist, Hiinast ja kogu Aasiast pärit joogid, pühakud, targad ja müstikud on neid alati kasutanud meele, emotsioonide tasakaalustamiseks ning meditatsiooniks ja rahumeelseks tegevuseks sobiva keskkonna loomiseks, et saavutada elus soovitud eesmärke. Üldiselt aitavad Rudraksha seemned kaasa meditatsioonile, stressi leevendamisele, keha tervendamisele ja positiivsete muutuste tekitamisele.

Rudrakša seeme on õnnistus, et hoida ja kanda, sest see on võimas ehe, mis kaitseb igasuguseid negatiivseid mõjusid ja energiat. Samuti kaitseb see kiirguse ja tänapäevase tehnoloogia poolt eraldatava stressi eest.

See hoiab keha bioenergiat tasakaalus ja ühtlustab keskkonda enda ümber või seemnete säilitamise kohas. On teada, et see toimib kuni 100 meetri ulatuses, kaitstes kandjat ja keskkonda igasuguse negatiivse energia eest. See kaitseenergia kiirgus on eriti tunda kodus või seal, kus te enamasti hoiate Rudrakshat.

Märkate rahutunnet ja mõne aja pärast, vähem häiringuid oma keskkonnas, on see meditatsiooni, õppimise ja suurt tähelepanu või keskendumist vajavate alade jaoks äärmiselt kasulik. Ideaalis on Rudraksha alati kantud või naha lähedal hoitud, see on püha seeme, mis kiirgab tugevat kaitseenergiat, võimaldades kandjal saavutada oma suurema potentsiaali.

Rudraksha kandmine vabastab end järk-järgult kõikuvatest emotsioonidest ja kaitseb psüühiliste häirete eest.

See on ka kilp negatiivsete energiate eest. Mõnedel inimestel on võimalik kasutada negatiivseid energiaid, et kellelegi teisele kahju tekitada, või võib teie elukohas või tööl olla väga halb energia. Rudraksha on omamoodi kilp selle vastu ja takistab teil tunda mis tahes keskkonna, olukorra või inimese halba mõju.
Lisainfo

Värv

naturaalne, pruun

%
%
%

Rudraksha Mala kaelaehe-palvehelmed 108 helmega

Lisa korvi
Puhasta