Roosa kvartsi viiruk

10,00
0,50 /tk

Laos

Ostes vähemalt 3 toodet, saad -25% ostukorvilt alla. Kehtib kuni 01.07.22
Tootekood: virkr Kategooria:

Kirjeldus

Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.

See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.

Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.

See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Viirukid on valmistatud 100% puhastest eeterlikest õlidest, käsitsi segatud ja valitud nii, et need sobiksid energeetiliselt roosa kvartsi peenenergiaga. Lisaks laetakse nendes toodetes kasutatavaid õlisid roosakvartsikristallide leotamise teel nende valmistamise ajal.

Pulkade arv: 20 pulka
Pulga pikkus: Umbes 27 cm
Päritoluriik: USA

Lisainfo

Kaal 20 kg

Roosa kvartsi viiruk

10,00
0,50 /tk

Laos