Roosa kvartsi ja OMi sümboliga

Laost otsas

5,95

Laost otsas

Tootekood: ommm Kategooria:

Kirjeldus

Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.

See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.

Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.

See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Kuna Om-sümbol on oma esindatuse poolest tohutu, pole sümboli Om tähendust lihtne lihtsate sõnadega kirjeldada, kuid Om esindab sisuliselt kõike.

See on kogu loodu seeme – samamoodi on taimeseemnel oma täisväärtusliku vaste puu ilu ja tohutu jõud.

Seega sisaldab see näiliselt väike sõna kogu universumi jõudu. Nii et see on minevik, olevik ja tulevik, algus, keskpaik ja lõpp.

Miks inimesed kannavad Om-sümboleid?

Kuna Om tähistab totaalsust – jumalikku ühtekuuluvust kõiges, kui näed kedagi Omi t-särgis või Omi tätoveeringuga, siis tead nüüd, et ta väljendab tänulikkust universumile ja teadlikkust kõigi asjade harmooniast.

 

Elastne nöör

21 roosa kvartsi helmest

%

Roosa kvartsi ja OMi sümboliga

5,95

Laost otsas