Roosa kvarts ja granaat südamega

Laost otsas

5,45

Laost otsas

Kirjeldus

Granaat on väga kõva kivi, mis moodustub maa sügavaimates kihtides. Granaat on tuntud ellujäämisinstinktide ja tahtejõu sütitamise poolest; seepärast on see heaks vastukaaluks depressiivsetele ja masendavatele tunnetele. Kivi soodustab julgust, optimismi ja lootust. Granaat stimuleerib enesetervendamisvõimet, tugevdab immuunsüsteemi, parandab vereringet ja vere kvaliteeti. See on tõeline elustav kivi.

 

Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.

See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.

Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.

See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

 

See toode on nikli-, plii- ja kaadmiumivaba; see tähendab, et selliseid elemente ei esine või need on Euroopa tooteohutusstandardites lubatud piiratud koguses.

%

Roosa kvarts ja granaat südamega

5,45

Laost otsas