Roheline türkiis tiigri ja kivikestega

13,00

Laos

Kuni 10.07 kõik tooted vähemalt -20%.

Kirjeldus

Rohelise türkiisi raviomadused

Vaimne: Türkiis on suure tarkuse kivi. See suurendab suhtlust selle maailma ja vaimsete maailmade vahel. Sellel on puhastav olemus ja see kaitseb meid negatiivsete välismõjude eest. Türkiis saadab meisse jahedat värskendavat energiat, kui tunneme end vaimselt väsinuna ning vajame toitmist ja taastamist. See tasakaalustab ja joondab tšakraid ja meridiaane, samuti meie mees- ja naisenergiaid. Türkiis aitab meil oma tõde selgelt ja enesekindlalt väljendada, olles samal ajal avatud uutele ideedele. Türkiis kutsub meid pidevalt õppima ja kasvama, muutudes elu jooksul pidevalt meisterlikumaks. See julgustab kaastunnet, suuremeelsust ja lahkust kõigi olendite suhtes. Arvatakse, et rohelisel türkiisil on naisenergiat ja see kutsub esile rikka Maa.

Emotsionaalne: Türkiis on suurepärane emotsioonide tasakaalustav kivi, mis aitab meil tunda end rahulikult ja vabalt. See vähendab stressi ja annab meile värsket energiat, et tulla toime mis tahes väljakutsetega, millega silmitsi seisame. Türkiis julgustab enesele andestama, aktsepteerima ja armastama. See aitab meil vabaneda kahetsusest ja olla avatud teistelt armastuse vastuvõtmisele. Türkiis aitab ka meil andestada teistele nende üleastumised ja olla mõistvam laiema pildi suhtes. Roheline türkiis julgustab meid rääkima südame nimel ning olema aus ja siiras, eriti emotsionaalselt tundlikel teemadel arutledes.

Vaimne: Türkiis paljastab, kuidas meie enda teod on mõjutanud sündmusi meie elus, näidates meile, et paljuski oleme “oma saatuse peremehed”. Türkiis julgustab nii intuitsiooni kui ka loogikat, aidates meil tulevikusündmusi paremini ette näha, et saaksime oma praegust kurssi vastavalt kohandada. See inspireerib loovust ja võimaldab meil pikka aega rahulikult töötada. Türkiis innustab meid enda eest hoolitsema nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, et me ei kurnata end kurnatuseni ning saaksime edasi töötada ja endast anda nii, et see on tervislik ja rahuldust pakkuv. Roheline türkiis tuletab meile meelde, et me peaksime järjekindlalt ja kindlalt edasi liikuma, mitte meeletult kiirustama. See palub meil anda aega kasvamiseks ja meie projektidele aega vilja kandmiseks.

Füüsiline: Arvatakse, et türkiis on eriti tugev füüsiline tervendav kivi ja seda kasutatakse mitmesuguste haiguste raviks. Metafüüsilised ravitsejad kasutavad seda kõige sagedamini immuunsüsteemi ja keha toitainete omastamise võime raviks. Arvatakse, et see neutraliseerib kehas liigset happesust ja aitab võõrutustega toime tulla. Väidetavalt on see kasulik reuma, krampide, podagra ja silmaprobleemide raviks.

 

17-19 cm

 

Roheline türkiis tiigri ja kivikestega

13,00

Laos