Punane pael õnnemündiga

Kirjeldus

Selleks, et tunda end turvaliselt ja kaitsta end kõige halva eest, soovitan omada miskit punast seljas, ehetes, jalas. Annab jõudu ja ka raha hoiab Su ligi.

Kui paned punase käepaela ümber käe, pole oluline enam, kas riietuses miskit punast on.

Käepael on Sul pidevalt kaitsjana Sinuga. Pannes käele, saate soovida oma soovi, mida kõige enam te elus puudus on või soovite juurde saada. Eriti puudutab see jõukust ja tervist.

Nii mõnigi minu tundja teab, et alguses ma laadisin münte energiaga ja inimesed said neid endale. Kes sai tänu mündile uue armastuse, kes sai uue elu, kes sai raha juurde ja oh neid imejuhtumeid oli palju. Üks hetk hakati jälle uurima, et kas saaks münte. Nad olid raamatust lugenud ja tulid vanad ajad meelde, kui neid sai.
Ma laen selle oma sisetunde järgi tellija jaoks ära. Kui on erisoove, siis palun kirjuta lisainfosse tellimuse vormistamise ajal. Võtan kõik soovid arvesse!

Enamasti toob see õnnemündi omajale rohkem õnne, avab uusi uksi, süda täitub armastusega või juhtub midagi imelist. Ehk ma annan endast parima, et Su südamesoov täituks.

PS! Münti kandke enda lähedal ja veel, kui parem rahakotis. Kuid reegliks on see, et võõra kätte anda ei tohi! Tuleb hoida enda käes, kui soovite mõnele näidata. Kindlasti on veelgi kindlam, kui seda te ei tee!

13,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi