Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime OSTUKORV AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Pressitud päris lilledega käeehted

Kirjeldus

Värvid omavad tähtsust inimestele kogu maailmas. Värvid mitte ainult ei mõjuta emotsioone, vaid neil on ka religioonis ja erinevates kultuurides tähendus.

Mina soovitan ehte valida selle järgi, mis värv kutsub sind. Kui oled segaduses, loe värvide tähendusi. Ehk seletab see siis nii mõndagi ka lahti sinu jaoks. 🙂

Kollane– õnne ja optimismi värv. Kollane on rõõmsameelne ja energiline värv, mis pakub maailmale lõbu ja rõõmu. See muudab õppimise lihtsamaks, kuna see mõjutab aju loogilist osa, stimuleerides mentaliteeti ja taju. See tekitab mõtlemist ja uudishimu ning suurendab entusiasmi ja enesekindlust.

Roheline– harmoonia ja tervise värv. Roheline on helde, lõõgastav värv, mis taaselustab meie keha ja vaimu. See tasakaalustab meie emotsioone ja jätab meid turvaliseks. See annab meile ka lootust, lubades kasvu ja jõukust ning annab natuke õnne, mis meid sellel teel aitab.Sill

Sinine -usalduse ja lojaalsuse värv. Sinisel on meie psüühikale rahustav ja lõõgastav mõju, mis annab meile rahu ja paneb meid enesekindlalt ja turvaliselt tundma. See ei meeldi vastasseisule ja liiga suurele tähelepanule, kuid see on aus, usaldusväärne ja vastutustundlik värv ning selle toetusele võite alati loota. 

Lilla -vaimsuse ja kujutlusvõime värv. Lilla inspireerib meid sisimisi mõtteid avalikustama, mis valgustab meid tarkusega, kes me oleme, ja julgustab vaimset kasvu. Seda seostatakse sageli autoritasu ja luksusega ning selle salapära ja maagia tekitavad loomefantaasiaid.

Roosa -armastuse ja kaastunde värv. Roosa on lahke ja lohutav, täis kaastunnet ning paneb meid tundma end aktsepteerituna. Selle sõbralik, mänguline vaim rahustab ja toidab meid, tuues meie ellu rõõmu ja soojust. Roosa on ka naiselik ja intuitiivne värv, mis on täis romantikat.

Valge -puhtuse ja süütuse värv. Valge värv on tõeline tasakaal kõigis värvides ja on seotud puhtuse, lihtsuse ja täiuslikkusega. See armastab panna teisi ennast hästi tundma ning pakub meelt värskendades ja puhastades lootust ja selgust. Samuti soodustab see avatud mõtlemist ja eneserefleksiooni.

Suure lille suurus on 1.8cm x 1.3cm

Väikeste lillede suurus on 1cm x 0.9cm

 

Lisainfo

Värv

Kirju, Lilla, Roheline, Roheline-valge, Roosa, Roosa-valge, Sinine, Sinine-valge

8,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi