Positiivsuse tõstja - rohelise tee ja tsitriiniga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Tõsta oma tuju ja kutsu oma ellu positiivsust  rohelise tee ja tsitriini poolvääriskivi küünla positiivsusega . Rohelise tee värskendav ja meeliülendav lõhn tungib õhku, luues elujõu ja optimismi õhkkonna. Vaha sisse haaratud helendav tsitriinist poolvääriskivi väljendab küllust, suurendab loovust ning täidab Sinu ümbruse rõõmu ja positiivsusega.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Tsitriin on seotud positiivsuse ja optimismiga, mis pole üllatav, arvestades selle rõõmsat värvi. Tsitriin ajab välja negatiivsuse. Sellel on omased vaimsed omadused, mis kutsuvad esile positiivset energiat ja vähendavad kandja elus depressiooni. Arvatakse, et tsitriin on väärtuslik ka vaimse mina tervendamiseks, kuna see on võimas puhastaja ja taastaja. See kannab endas enesetervendamise, inspiratsiooni ja enesetäiendamise voorusi. Päikese jõudu kandes on see suurepärane depressiooni, hirmude ja foobiate ületamiseks.

Rohelise tee küünalde põletamise eelised

Aroomiteraapia
Rohelise tee lõhnal on juba ammu teadaolevalt raviomadusi. Kui süütad rohelise tee küünla, saad kogeda samu eeliseid, nagu oleksid nautinud tassi teed. Rohelise tee lõhn võib aidata vähendada stressi ja ärevust, pakkudes samal ajal lõõgastavat ja rahustavat toimet.

Õhu puhastamine
Rohelise tee küünla põletamine võib samuti aidata kodu õhku puhastada. Vaha koostisained ja põleva küünla poolt eralduv aroom aitavad puhastada õhku võimalikest lisanditest või allergeenidest. See võib aidata luua tervislikuma keskkonna.

Meeleolu tõus
On leitud, et rohelise tee lõhn on meeliülendav ja energiat andev. Põletades rohelise tee küünalt, tunned paranenud meeleolu ja keskendumisvõimet. See võib olla eriti kasulik neile, kes tunnevad end maha surutuna või stressis.

Lõõgastus
Rohelise tee küünlaid on pikka aega kasutatud nende vaimu ja keha rahustava toime tõttu. Põleva küünla meeldiv aroom aitab lõõgastuda keha ja vaimu, võimaldades pärast tegusat päeva lõõgastuda või lihtsalt enda jaoks aega võtta.

Une parandamine
Rohelise tee küünalde rahustav toime võib samuti aidata unekvaliteeti parandada. Põleva küünla lõhn aitab lõdvestada keha ja vaimu, võimaldades kergemini uinuda rahulikku und. See võib olla eriti kasulik, kui on unetus või muud unehäired.

Stressi leevendamiseks
Rohelise tee küünlad võivad samuti leevendada stressi ja ärevust. Põleva küünla aroom aitab meeli rahustada, võimaldades teil leida leevendust igasugusele stressile või pingele, mis elus võib esineda.

 

Põlemisaeg – 34 tundi. Küünla kaal on 265 g. Käsitsi valmistatud

*võib esineda tootja poolt kaanel defekte/mõlke

Kui küünal on ära põlenud, siis jäta kivid allas ja hoia enda läheduses.

Koostis: vääriskivid, lilled, palmi- ja parafiiniaha, aroom

Lisainfo

Kaal 0,265 l
%

Positiivsuse tõstja - rohelise tee ja tsitriiniga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Laos