Poolvääriskividest erinevad kõrvarõngad

Kirjeldus

NB! Kõik on tehtud käsitööna Balis. Iga kõrvarõngas on erinev ja paaris võivad ka olla erineva suuruse, kuju ja värviga kivid. Neid ei ole töödeldud nö ilusaks, vaid on naturaalsed ja sellepärast väga erilised.

Valikus on: valge kristall, sinine pits ahhaat, amazoniit, valge türkiis

Valge kristall

Selgus, puhtus ja ülestõusmine kajastuvad valgete vääriskivide jäises heleduses või soojas kumas. Kahvatu ja samas ilus. Need rahustavad kivid tunduvad veelgi tihedamalt seotud vaimse maailmaga. Pilvede värv, inglitiibade lehvimine, värske lume sadamine või kevadõis – valged kristallid on igas mõttes ime. Sageli võetakse neid kui tervendajaid, et need kivid võimendaksid unistusi ja nägemusi, ühendaksid meid oma vaimujuhtidega ja julgustaksid meid olema avatud ja vastuvõtlikud. Valged kristallid on ühendatud naiseliku energiaga, kosmiliste tähtede keerisega ja oma keha, vaimu ja hinge puhastamise ideega. Need aitavad meil oma eesmärgi kristalliseerida ja astuda samme tükikaupa ümberkujundamiseks, et saaksime astuda oma kõrgeimasse minatundesse. Heitke pilk sellele, kuidas valged kristallid võivad teie maailma heledamaks muuta … Need vähendavad ka stressi, ärevust ja pikki pimeduse perioode. Valged kristallid võivad aidata teil magusas taastavas unes vajuda ja tugevdavad ka immuunsüsteemi.

Sinine pits ahhaat

Alates kaunist sinisest pitsist kuni pruuni ja maise Botswana ahhaadini esitleb perekond Ahhaat kauneimaid ravikristalle. Ahhaadid pärinevad kvartsist ja viitavad kaltsedonikivide erinevatele sortidele. Ahaadi vääriskivide moodustavad kaunid ribad ja värvigamma avastati kõigepealt Sitsiilia Achatesi jõe magusas voolus, mis oli kuulus oma safiirisiniste toonide ja jõesängi peidetud müstiliste rikkuste poolest. Need kivid leidis Vana-Kreeka filosoof Theophrastus. Sel ajal peeti ahhaate hindamatuks avastuseks. Öeldi, et nad hoiavad ära igasuguse kurjuse, parandavad skorpioni nõelamist ja maohammustust, rahustavad raevukaid torme ja toovad sõjaajal võidu.

Alates islamist egiptlasteni pöördus maailm ahhaadi ravivate ja kaitsvate omaduste poole. Pärsia mustkunstnikud kasutaksid neid kive üle taeva tantsinud äikese ja välgu kontrollimiseks. Hiina meditsiinis kasutati ahhaati omaenda chi tekitamiseks. Isegi nüüd, tänapäevases maailmas, pole ahhaat oma võimu tajumist kaotanud, pöördume täna nende kivide poole, et aidata meil oma ärevust leevendada ja hoida emotsioonid ilusti tasakaalus, et saaksime õitseda kogu oma maises imes.

Ilus sinine pits ahhaat on koheselt rahustav oma kahvatu värvilahenduse ja pilvesarnaste vibraatidega. See on suurepärane kivi blokeeritud kurgutšakrate puhastamiseks, julgustades teid rääkima enda sisemuses olevaid mõtteid.

Amasoniit

Sukelduge amasoniidi vääriskivide jahedasse värvitooni. Oma toonides sinakasrohelisel kombel helkiv amazoniit kajab iidsete juttude, džunglimaagia ja maailma ühe müstilisema jõe laiaulatusliku vooluga. Hüüdnimega “Lootuse kivi” ei lase amazoniit elule negatiivset pööret teha. See on vääriskivi, mis kutsub üles sisemise jõu vaimu, suurendatud kavatsust ja pühendumust selle võimetekohase suhtumise kasutamisele, et saada seda, mida soovite.

Seda hingestatud vääriskivi on pikka aega kasutatud tõe ja lootuse talismanina. Nagu vihjab tema värviskeemi õrn energeetiline voog, pärineb see Lõuna-Ameerika vihmametsade tihedast rohelisest jõekaldast, kus ahvid rabelevad ja papagoid toovad puudele eksootilise värvi välgu. Amasoniiti võib leida ka Madagaskari vanillilõhnalistest liivadest ja Venemaa tundra jäisest sügavusest. See on kivi, mida kaevandatakse kõige erakordsemates kohtades ja võib-olla lisab see selle müstilist ja vesist olemust.

Amasoniit on olnud igavesti olemas ja legendi kohaselt on see kivi, mis vooderdas müütiliste Amazonase sõdalasprintsesside kilpe. Amasoniidi armu ja hiilgus ulatub sajandeid, see oli ka vääriskivi, mis kaunistas Tutanhamoni templeid ja haudu ning millest valmistati tahveid, mis moodustasid raskesti tabatava surnute raamatu. Kuid isegi suurejoonelised ajaloolised ühendused, tugevad raviomadused ja sügavad sidemed südametšakra ja kurgutšakraga tähistavad amasoniidi kivi kui midagi erilist. Kui unistate elada sügavamal, seista tugev ja uhke oma autentses valguses ning avaldada universaalset armastust, võib Amazoniidi kasutamise valimine olla üks parimaid otsuseid, mille teete.

Valge türkiis

Valge türkiis on pärit USA edelaosast. Seda kaevandatakse Arizona ja Nevada osariikides. See on tõepoolest valget värvi, kuigi mõnikord kannab see sinist või rohelist tooni. See ilus värv on kivimis leiduvate mineraalide produkt ja need tagavad selle ehtsuse türkiissinise ehtsuse.

Valget türkiisi nimetatakse sageli “valgeks pühvlikiviks”, mis tähistab selle laia vaimset energiat ja ühendust kõrgemate energiatega, mis nüüd laskuvad maa peale. See türkiissort on võimas püha kivi, mida hinnatakse selle harulduse ja mineraalse koostise puhtuse tõttu. Väidetavalt aitab valge türkiis edendada üldist heaolutunnet. See võib olla kasulik uue energia suunamiseks kehasse. See kivi võib aidata ka emotsionaalse rahutunde edendamisel, leevendada depressiooni ja paanika tagajärgi.

Kui teil on raske millestki lahti lasta või teadmata, et te isegi hoiate kinni, aitab valge türkiissinine kivi vabastada selle, mis teid kaalub – olgu see siis inimene, materiaalne ese, trauma või emotsionaalne valu.

Lisainfo

Värv

Amasoniit, Sinine ahhaat, Valge kristall, Valge türkiis

5,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi