Poolvääriskividega ja elupuuga toetavad võtmehoidjad

13,00

Puhasta
Tootekood: -

Kirjeldus

Elupuu esindab tavaliselt universumis kõige seotust. See sümboliseerib ühtekuuluvust ja on meeldetuletus, et te pole kunagi üksi ega isoleeritud, vaid pigem olete maailmaga seotud. Elupuu juured kaevuvad sügavale ja levivad maa peale, aktsepteerides seeläbi toitu Maa emalt ja selle oksad ulatuvad üles taevasse, vastu võttes päikese ja kuu energiat.

Elupuu sümbol tähistab ka sidet oma pere ja esivanematega. Elupuul on keeruline harude võrgustik, mis esindab seda, kuidas perekond kasvab ja laieneb paljude põlvkondade jooksul. See sümboliseerib ka viljakust, kuna leiab alati võimaluse kasvamiseks seemnete või uute istikute kaudu ning on lopsakas ja roheline, mis tähistab selle elujõudu.

Puu on universaalne tugevuse ja kasvu sümbol, kuna nad seisavad kogu maailmas kõrgel ja tugevana. Nad levitavad juured sügavale mulda maasse ja torkavad ennast. Puud suudavad üle elada ka kõige karmimad tormid, mistõttu on nad nii silmatorkav tugevuse sümbol.

Elupuu tähistab jõukuse kasvu, kuna puu algab väikese, peene istikuna ja kasvab pikka aega hiiglaslikuks tugevaks puuks. Puu kasvab üles ja väljapoole, tähistades seda, kuidas inimene kasvab tugevamaks ning suurendab oma teadmisi ja kogemusi kogu elu jooksul.

Elupuud on alati tekitanud rahu, mistõttu pole üllatav, et elupuu on ka rahu ja lõõgastuse sümbol. Puud on lõõgastavalt kohal, kui nad seisavad kõrgel ja paigal, samal ajal kui nende lehed tuule käes lehvivad.Iga puu on ainulaadne ja tal on oma omadused, kui te neid otsite.

Alguses näevad kõik puud välja ühesugused, kuid kasvades muutub iga puu ainulaadseks, kuid ühtegi puud pole kahte. Aja möödudes omandavad puud iseloomu ja ilu, läbides kõikvõimalikud katsumused ja väljakutsed, et püsida tugevad ja sirged. Nagu puu, oleme ka meie erinevad ja elupuu tuletab seda meelde.

 

Laavakivi on kuulus oma maandavate ja rahustavate omaduste poolest, mis võivad meile õpetada sügavust, intensiivsust ja muutusi. See kivi toimib hästi juurtšakra stabiliseerimisel ja ankurdamisel. Kui juurtšakra on kõigi teiste tšakratega sünkroonis, hakkate tundma end maandatud, turvalise ja turvalisena. Selle põhjuseks on kivi tugev seos Maaga.

Laavakivi õpetab sind hinges särama ja lubab oma tõelisel väljendusel ilmneda, andes inimesele sisemise jõu isiklike väljakutsete ületamiseks. Sellel kivil on tulejõud, mis tõmbab sind täielikult tagasi, tuues teid samal ajal maa peale.

Laske kivil anda endale jõudu, motiveerida ja inspireerida igas olukorras, kuhu satute. Olgu olukord hea või halb, las see kivi annab vajaliku jõu ja tarkuse maandada.

Laavakive peetakse uuestisünni kiviks, mis aitab neid kandvatel inimestel tarbetuid emotsioone ja ebatervislikke kiindumusi vallandada. Kui Sulle jääb silma laavakivi, siis anna talle võimalus. See tähendab, et on aeg lubada oma elus mingeid muutusi.

See on aeg, kus märgatakse vibratsiooni muutust. Laavakivid sütitavad leegi sees, et saaksid oma hirmud läbi põleda ja oma tõelist rada minna. See kivi kiirgab kaitset ja edu, võimaldades teil end kehas kodus tunda ja luua selle käigus endale rohkem võimalusi.

Nii noored, kui ka eakad saavad laavakivi ravivatest omadustest kasu ärevuse või hirmude leevendamiseks, mis võivad tekkida iga päev. See kivi toob kaasa ka tugeva sisemise rahutunde.

Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.

See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.

Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.

See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Türkiis on võib olla vanim kivi inimese ajaloos ning kuningate, šamaanide ja sõdalaste talisman. See on kaitsekivi, tugev ja läbipaistmatu, samas puudutades rahustav, silma tervendav, justkui taevasinisest taevast raiutud ja maa peale libisenud. Selle ainulaadne sinine varjund, sageli sinakasroheline, annab sellele rahulikule toonile nime Türkiis.

Türkiis on tugevdav kivi, mis sobib kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude korral. See suurendab füüsilist ja psüühilist immuunsust, toetades toitainete omastamist, leevendades reostust ja viirusnakkusi.

Türkiis aitab kaasa aju, silmade, kõrvade, kaela ja kurgu probleemidele, eriti kataraktile, migreenile ja peavalule ning tasakaaluprobleemidele.

Türkiis on abiks hingamissüsteemile ja aitab ravida kopsuhaigusi ja allergiaid.

Türkiis on kõige tõhusam ravitseja, pakkudes vaimule lohutust ja keha heaolu. See toob kasu üldisele meeleolule ja emotsioonidele, tasakaalustades ja tekitades rahulikkuse ja rahu. Türkiisi hoidmine või kandmine aitab taastada elujõudu ja tõstab lõtvunud meeleolu. See leevendab stressi ja toob fookuse tagasi südamesse. See on empaatiline ja tasakaalukas, aidates ära tunda õnne ja ebaõnne põhjused ning neid valitseda.

Puhastuskivina hajutab türkiis negatiivse energia ja puhastab elektromagnetilise sudu keskkonnast. See soodustab eneseteostust ja aitab loomingulisel probleemide lahendamisel, rahustades seeläbi avalikus kõnepruugis närve. See aitab stabiliseerida meeleolumuutusi ja lahustab märterliku enesesabotaaži.

Tiigrisilm eraldab tugevat päikeseenergiat ning elujõu, selguse ja loovuse võimsaid vibratsioone.

See stimuleerib kolme esimest tšakrat, hoides ühe maandatud ja rahuliku, samal ajal lükates ühe edasi füüsilisse tegevusse. See nõuab ürgset jõudu, mis annab kehale energiat, tugevdades ja tugevdades füüsilist keha.

See suurendab tohutult ka tahtejõudu ja loovat energiat, andes soovile luua ja jõudu nende soovide kandmiseks füüsilisse sfääri. Aitab üle saada väsimusest ja heidutusest, et tahte juhiseid saaks täielikult täita.

Tiigrisilm on ka vaimse selguse ja tasakaalu kivi, mis teravdab intellekti, et saaks tegutseda tõhusalt ja praktiliselt. See suurendab inimese loogikat, aitab tasakaalustada mõistmist ja avab mõtte lahendustele ning võimalustele.

 

Võtmehoidja pikkus 8cm. Poolvääriskivi diameeter 2,7cm.

Lisainfo

Värv

Laavakivi, roosa kvarts, Tiigrisilm, Türkiis

Poolvääriskividega ja elupuuga toetavad võtmehoidjad

Lisa korvi
Puhasta