Piparmünt eeterlik õli 10ml - Eden

4,13
590,00413,00 /l

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Piparmünt on aromaatne ürt mündi perekonnast. See on hübriidmünt, mis on ristmik ja vesimünt. Looduslikult võib seda leida Põhja -Ameerikas ja Euroopas.

Piparmündi eeterlikku õli saab ekstraheerida piparmünditaime lehtedest ja seda kasutatakse erinevatel eesmärkidel.

Piparmündi eeterlikul õlil on nii palju kasutusvõimalusi, pole ime, et see õli on paljude inimeste ravimikappide põhitoiduks. Ja see teeb kindlasti palju enamat kui hinge värskendamist! Seda kasutatakse iivelduse ja muude kõhuprobleemide leevendamiseks, meelte turgutamiseks enne pikka kohtumist ja ülekoormatud lihaste jahutamiseks (tänu mentoolile). Õnneks aitab piparmünt ka eemaldada ummikuid, vaikseid peavalusid ja võidelda PMS -i sümptomitega.

Oluline on märkida, et piparmündi eeterlik õli on intensiivne ja palju kontsentreeritum kui teised eeterlikud õlid. Piparmündiõli paikne kasutamine on üldiselt ohutu, kuigi seda tuleb lahjendada kandeõliga, näiteks mandli- või jojobaõliga. Soovitatav on mõnel inimesel tekkida põletustunne või allergiline lööve, eriti tundliku naha puhul. Ja mis veelgi tähtsam, seda ei soovitata kunagi kasutada väikelastel.

Kogu taim sisaldab mentooli, lokaalanesteetiliste omadustega orgaanilist ühendit, mis pakub imelist jahutustunnet ja leevendab loomulikult ebamugavusi. Sellel on ka antibakteriaalsed, viirusevastased, põletikuvastased, insektitsiidsed, spasmolüütilised ja karminatiivsed omadused.

Piparmündiõli kasu tervisele on selle võime ravida:

Seedehäired: Üks vanimaid ja kõrgelt hinnatud maitsetaimi seedimise rahustamiseks on piparmünt. Piparmündiõli on seedimisel väga kasulik, kuna sellel on karminatiivne omadus väljutada gaase (maost või sooltest, et leevendada kõhupuhitus või kõhuvalu või pingutust).
Masseerige mitu tilka kõhule, asetage tilk randmetele või hingake sisse, et leevendada liikumishaigust või üldist iiveldust.

Kuidas kasutada

  • Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.
  • Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
  • Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
  • Lisage vanni 2 tilka
  • Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l
%

Piparmünt eeterlik õli 10ml - Eden

4,13
590,00413,00 /l

Laos