Sisemise kasvu toetaja- piparmündi ja kuukiviga küünal

New

14,63
78,8755,21 /kg

Koge isiklikku kasvu ja muutumist piparmündi ja kuukivide küünlaga – sisemise kasvuga . Mündi karge ja kosutav aroom ergutab meeli, inspireerides eneseleidmise teekonnale. Küünla seest leiad sädelevad kuukivi poolvääriskivid, mis julgustab intuitsiooni, emotsionaalset tasakaalu ja sisemist transformatsiooni.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Piparmündi kosutav ja värskendav lõhn aitab loomulikult parandada vaimset funktsiooni ja vähendada stressi. Piparmünt annab jõudu edasi pürgida, leida endas rahu, aitab leida ennast jälle üles ning aitab sul sisemiselt kasvatada.

“Uute alguste” kivi, Kuukivi on sisemise kasvu ja jõu kivi. See rahustab emotsionaalset ebastabiilsust ja stressi ning stabiliseerib emotsioone, pakkudes rahu. Kuukivi tugevdab intuitsiooni, soodustab inspiratsiooni, edu ja õnne armastuses ja äriasjades.

Kuukivi  võib tervendada ja suunata õigele sisemisele teele. Koos kuu kasvamise ja kahanemisega kutsub kivi esile rahu, millel on sensuaalne, esoteeriline hõng. Kuukivist õhkub hõõguvat elujõudu, mis võib vaimule ja kehale taas energiat anda ning negatiivsuse minema pesta. Kuna seda ümbritsevad tugevad kuldsed, sinised ja lillad kiired, ümbritseb Kuukivi pidevalt särava valge energiaga, mis muudab selle kaitsvaks kiviks.

 

Põlemisaeg – 34 tundi. Küünla kaal on 265 g. Käsitsi valmistatud

*võib esineda tootja poolt kaanel defekte/mõlke

Kui küünal on ära põlenud, siis jäta kivid allas ja hoia enda läheduses.

Koostis: vääriskivid, lilled, palmi- ja parafiiniaha, aroom

Lisainfo

Kaal 0,265 l
UUS!
%

Sisemise kasvu toetaja- piparmündi ja kuukiviga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Laos