Patšuli eeterlik õli 10ml - Eden

4,13
590,00413,00 /l

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Patšuli eeterlik õli on ekstraheeritud piparmündi perekonna Pogostemoni kabiniinitaimest ja sellel on rikkalik muskusmagus vürtsikas lõhn. Taime kodumaa on Malaisia ja India, kus seda tuntakse puchaputina. Sõna patšuli on tuletatud tamili keelest “pachchai ilai”, mis tähendab lihtsalt “rohelist lehte”. Noortest lehtedest ekstraheeritakse patšuliõli, mis kuivatatakse ja kääritatakse enne auruga destilleerimist. See õli parandab vanusega oma lõhna ja võimsust. Seda hinnatakse nahahoolduses, eriti armide paranemisel.

Idamaades kasutatakse patšuliõli popurriisis ja kotikestes lina ja riiete vahel nii aroomiks kui ka lutikate ja putukate eemal hoidmiseks.

Õlil on tasakaalustav mõju emotsioonidele ja see loob armsa atmosfääri. Õlipõletis kasutamisel leevendab see ärevust ja depressiooni. Vanni vees kasutatuna aitab see naha ja peanaha kaebusi, seeninfektsioone, vedelikupeetust, lagundab tselluliiti ja leevendab kõhukinnisust. Sellel on suurepärased koe regenereerivad omadused, see kiirendab paranemist ja võitleb infektsioonidega. Seega aitab see akne, ekseemi, nutvate haavandite, haavandite ja jalaseene vastu.

Tundub, et enne viktoriaanlikku Inglismaale saatmist pandi patšuli India kašmiirrätikute vahele, et kaitsta kaupu koide eest. Ilma selle kuivatatud patšuli lehtede allkirja lõhnata ei saaks salle Inglismaal müüa. Euroopas ja Ameerikas olid patšuliõli ja viirukid 1960ndatel ja 70ndatel hipide seas tohutult populaarsed, kuna patšuli lõhn kattis keha lõhna ja põletatud kanepi lõhna. Patšuli kasutati rastapatside juuksepalsamina. Paljudes Aasia riikides kasutatakse patšuli ka maduhammustuse vastumürgina.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi sisemiseks kasutamiseks.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l
%

Patšuli eeterlik õli 10ml - Eden

4,13
590,00413,00 /l

Laos