Orgoniidist kaitsvad võtmehoidjad

Kirjeldus

Mis on orgoniit?
Orgoniiti kasutatakse negatiivse energia puhastamiseks ja elektromagnetlainete mõju avaldamiseks meie kehale. See võib aidata teie elu parandada nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui ka vaimselt.

Orgoniit põhineb kahel põhimõttel. See on vaigu ja metallilaastude segu. Tulenevalt asjaolust, et orgoniidis sisalduvad elemendid meelitavad ja tõrjuvad pidevalt energiat, toimub kristalli eraldatava laengu abil puhastamine, mis puhastab seisvat ja negatiivset energiat ning viib selle tagasi tervislikku, elujõulisesse olekusse.

Kuhu iganes need orgoonid asetate, hoiavad nad kodu õhku ja elujõudu puhta ja positiivsena. See on suurepärane keskpunkt äri- või kodukeskkonnas – lastetuba, köök, elutuba jne. Neid saab paigutada kõikjale, kuhu soovite ümbritsevat energiat puhastada!

Orgoniidi mõned eelised:
1. Negatiivse energia puhastamine
2. Parandab und ja unenägusid
3. Puhastab õhku
4. Vähendab stressi ja suurendab energiat
5. Aitab taimedel õitseda
6. Parandab meditatsiooni, vaimset ja psühholoogiline kasv.
7. Vähendab kiirgust.
8. Tasakaalustatud meeleolud

Valikus on ametüstiga, elu lillega, kodukaitsva turmaliiniga, sind kaitsva hamsa käega, uue elu andva tiivaga ja roosa kvartsiga.

Elu lill on iidne sümbol täis tarkust

Elu lill on iidne sümbol täis tarkust. Elu lille sümboli taga peitub tähendus, et see kujutab endast loomistsüklit. Kujutab, kuidas kogu elu pärineb ühest ainsast allikast – seda kujutab ring mustri keskel. Arvatakse, et Elu lille sümbolisse on peidetud salajane sümbol, millel on väidetavalt universumi kõige olulisemad ja pühad mustrid. Arvatakse, et see on omamoodi plaan kogu eluks, millel on põhimustrid kõigele, alates aatomitest kuni planeetideni ja kõigest vahepealsest.

Uue ajastu mõtteviisis on Elu lill pakkunud seda, mida peetakse sügavaks vaimseks tähenduseks ja valgustusvorme neile, kes on seda uurinud kui püha geomeetriat. Kogu maailmas on inimrühmi, kes tuletavad (vähemalt osaliselt) elulillel põhinevad kindlad uskumused ja meditatsioonivormid .

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitsesümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat kui keegi kannab Sinu peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab Sind.

Mis tahes tüüpi või stiiliga tiivad on üldjuhul vabaduse sümbol, võime vabastada end köidikust. Tiivaga ehteid, tooteid kasutatakse siis, kui soovite mööda minna millestki, mis on teid mõnda aega all hoidnud või kui soovite lihtsalt vabalt teha seda, mida oma eluga tegelikult tahate teha. Tiib või tiivad on lennuikoon ja sümbol inimesele, milleks võimeline on ning seetõttu saab sellest lootuse sümbol millekski elust suuremaks.

Ametüstil on tervendav jõud aidata füüsiliste vaevuste, emotsionaalsete probleemide korral, energia tervendamisel ja tšakrate tasakaalustamisel. Ametüstkristallravi on seotud peamiselt närvisüsteemi füüsiliste vaevustega, õudusunenägude, unetuse ravimisega, aitab unenägude meenutamisel, unel, meditatsioonil ja kroontšakra tasakaalustamisel. Väidetavalt võimendab see kõiki tervendavaid energiaid.

Turmaliini vääriskivide tervisega seotud uuringud on näidanud, et krooniliste haiguste sagenemine on otseselt seotud mürgise ülevooluga kehas. Turmaliini vääriskivi aitab stressi leevendada, suurendada vaimset erksust, parandada vereringet ja tugevdada immuunsüsteemi. See on võimas vahend toksiiniga seotud vaevuste vähendamiseks. Lisaks tekitab turmaliin detoksifitseeriva, puhastava toime nii närvisüsteemile kui ka keha organitele ja kudedele. See on osutunud kasulikuks abivahendiks vereringe parandamiseks, stressi vähendamiseks, aju erksuse parandamiseks ja immuunsüsteemi aktiveerimiseks.

Roosa kvarts on universaalse armastuse kivi. See taastab usalduse ja harmoonia suhetes, julgustades tingimusteta armastust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel, et edendada armastust, enesearmastust, sõprust, sügavat sisemist tervenemist ja rahutunnet. Rahustav ja rahustav see aitab leina ajal lohutada. Roosakvarts hajutab negatiivsuse ja kaitseb keskkonnareostuse eest, asendades selle armastavate vibreerimistega. See julgustab ennast andestama ja aktsepteerima, kutsudes esile enesekindlust ja eneseväärtust. Roosakvarts tugevdab ja tasakaalustab füüsilist südant ja vereringesüsteemi ning eraldab kehavedelikest lisandeid. See kiirendab taastumist, vähendab kõrget vererõhku, aitab rindkere ja kopsuprobleeme, ravib neere ja neerupealisi ning leevendab vertiigo. Hea energeetiline tugi leukeemiahaigetele. Roosakvartsil on võime suurendada viljakust ja kaitsta raseduse katkemise eest nii ema, kui ka loodet. 

Hauliit on ülimalt rahustav kivi ja paljud inimesed kasutavad seda igasuguse stressi leevendamiseks. Hauliit on unetuse abivahend, eriti kui põhjuseks on üliaktiivne meel.

Sõnastab ambitsioonid ja abivahendid nende saavutamiseks. Hauliit tugevdab mälu ja äratab soovi teadmiste järele. See õpetab kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu, valu ja stressi. Rahustab suhtlemist, hõlbustab teadlikkust ja ergutab emotsionaalset väljendust.

Neelake oma viha – või teise viha, mis on suunatud teie poole. See aitab ületada kriitilist või isekat käitumist.


Buddha
tähendab sõna otseses mõttes valgustatut, teadjat. Ta aitab Teil leida õige tee.

Budismis on elu peamine eesmärk kannatuste lõpetamine. Buddha õpetas, et inimesed kannatavad, sest me püüame pidevalt asju, mis ei paku püsivat õnne. Püüame meeleheitlikult kinni hoida asjadest – sõpradest, tervisest, materiaalsetest asjadest – mis ei kesta ja see põhjustab kurbust.

Buddha ei eitanud, et elus on asju, mis rõõmu pakuvad, kuid tõi välja, et ükski neist ei kesta ja meie seotus nendega ainult põhjustab rohkem kannatusi. Tema õpetused keskendusid täielikult sellele probleemile ja selle lahendusele.

Budism õpetab, kui tähtis on ära tunda kõigi asjade püsimatus ja vabaneda nende seotusest. See vähendab kannatusi ja lõpetab lõpuks taassünni tsükli. Need õpetused väljenduvad kõige kokkuvõtlikumalt neljas õilsas tões ja kaheksaosalises õilsas tees, mis koos moodustavad kõigi budismi harude uskumuse aluse.

valikus on hõbedased või kuldsed detailid

Lisainfo

Värv

ametüst, elu lill, hamsa käsi, roosa kvarts, tiib, turmaliin

15,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi