Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Orgoniidist kaitsvad võtmehoidjad

Kirjeldus

Mis on orgoniit?
Orgoniiti kasutatakse negatiivse energia puhastamiseks ja elektromagnetlainete mõju avaldamiseks meie kehale. See võib aidata teie elu parandada nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui ka vaimselt.

Orgoniit põhineb kahel põhimõttel. See on vaigu ja metallilaastude segu. Tulenevalt asjaolust, et orgoniidis sisalduvad elemendid meelitavad ja tõrjuvad pidevalt energiat, toimub kristalli eraldatava laengu abil puhastamine, mis puhastab seisvat ja negatiivset energiat ning viib selle tagasi tervislikku, elujõulisesse olekusse.

Kuhu iganes need orgoonid asetate, hoiavad nad kodu õhku ja elujõudu puhta ja positiivsena. See on suurepärane keskpunkt äri- või kodukeskkonnas – lastetuba, köök, elutuba jne. Neid saab paigutada kõikjale, kuhu soovite ümbritsevat energiat puhastada!

Orgoniidi mõned eelised:
1. Negatiivse energia puhastamine
2. Parandab und ja unenägusid
3. Puhastab õhku
4. Vähendab stressi ja suurendab energiat
5. Aitab taimedel õitseda
6. Parandab meditatsiooni, vaimset ja psühholoogiline kasv.
7. Vähendab kiirgust.
8. Tasakaalustatud meeleolud

Valikus on ametüstiga, kodukaitsva turmaliiniga, kodu kaitsva vasega ja roosa kvartsiga.

Ametüstil on tervendav jõud aidata füüsiliste vaevuste, emotsionaalsete probleemide korral, energia tervendamisel ja tšakrate tasakaalustamisel. Ametüstkristallravi on seotud peamiselt närvisüsteemi füüsiliste vaevustega, õudusunenägude, unetuse ravimisega, aitab unenägude meenutamisel, unel, meditatsioonil ja kroontšakra tasakaalustamisel. Väidetavalt võimendab see kõiki tervendavaid energiaid.

Turmaliini vääriskivide tervisega seotud uuringud on näidanud, et krooniliste haiguste sagenemine on otseselt seotud mürgise ülevooluga kehas. Turmaliini vääriskivi aitab stressi leevendada, suurendada vaimset erksust, parandada vereringet ja tugevdada immuunsüsteemi. See on võimas vahend toksiiniga seotud vaevuste vähendamiseks. Lisaks tekitab turmaliin detoksifitseeriva, puhastava toime nii närvisüsteemile kui ka keha organitele ja kudedele. See on osutunud kasulikuks abivahendiks vereringe parandamiseks, stressi vähendamiseks, aju erksuse parandamiseks ja immuunsüsteemi aktiveerimiseks.

Vask on oluline mineraal, millel on kehas palju rolle . See aitab säilitada tervislikku ainevahetust, soodustab tugevaid ja terveid luid ning tagab teie närvisüsteemi korraliku töö. Metallina kogub vask endasse ka emotsioone ja rünnakuid Teie suunas ja ei lase kurjusel ligi.

Roosa kvarts on universaalse armastuse kivi. See taastab usalduse ja harmoonia suhetes, julgustades tingimusteta armastust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel, et edendada armastust, enesearmastust, sõprust, sügavat sisemist tervenemist ja rahutunnet. Rahustav ja rahustav see aitab leina ajal lohutada. Roosakvarts hajutab negatiivsuse ja kaitseb keskkonnareostuse eest, asendades selle armastavate vibreerimistega. See julgustab ennast andestama ja aktsepteerima, kutsudes esile enesekindlust ja eneseväärtust. Roosakvarts tugevdab ja tasakaalustab füüsilist südant ja vereringesüsteemi ning eraldab kehavedelikest lisandeid. See kiirendab taastumist, vähendab kõrget vererõhku, aitab rindkere ja kopsuprobleeme, ravib neere ja neerupealisi ning leevendab vertiigo. Hea energeetiline tugi leukeemiahaigetele. Roosakvartsil on võime suurendada viljakust ja kaitsta raseduse katkemise eest nii ema, kui ka loodet. 

Lisainfo

Värv

ametüst, roosa kvarts, turmaliin, vask

15,00

Puhasta