Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Orgoniidist kaitsvad võtmehoidjad

Kirjeldus

Mis on orgoniit?
Orgoniiti kasutatakse negatiivse energia puhastamiseks ja elektromagnetlainete mõju avaldamiseks meie kehale. See võib aidata teie elu parandada nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui ka vaimselt.

Orgoniit põhineb kahel põhimõttel. See on vaigu ja metallilaastude segu. Tulenevalt asjaolust, et orgoniidis sisalduvad elemendid meelitavad ja tõrjuvad pidevalt energiat, toimub kristalli eraldatava laengu abil puhastamine, mis puhastab seisvat ja negatiivset energiat ning viib selle tagasi tervislikku, elujõulisesse olekusse.

Kuhu iganes need orgoonid asetate, hoiavad nad kodu õhku ja elujõudu puhta ja positiivsena. See on suurepärane keskpunkt äri- või kodukeskkonnas – lastetuba, köök, elutuba jne. Neid saab paigutada kõikjale, kuhu soovite ümbritsevat energiat puhastada!

Orgoniidi mõned eelised:
1. Negatiivse energia puhastamine
2. Parandab und ja unenägusid
3. Puhastab õhku
4. Vähendab stressi ja suurendab energiat
5. Aitab taimedel õitseda
6. Parandab meditatsiooni, vaimset ja psühholoogiline kasv.
7. Vähendab kiirgust.
8. Tasakaalustatud meeleolud

Valikus on ametüstiga, kodukaitsva turmaliiniga, sind kaitsva hamsa käega, uue elu andva tiivaga ja roosa kvartsiga.

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitsesümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat kui keegi kannab Sinu peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab Sind.

Mis tahes tüüpi või stiiliga tiivad on üldjuhul vabaduse sümbol, võime vabastada end köidikust. Tiivaga ehteid, tooteid kasutatakse siis, kui soovite mööda minna millestki, mis on teid mõnda aega all hoidnud või kui soovite lihtsalt vabalt teha seda, mida oma eluga tegelikult tahate teha. Tiib või tiivad on lennuikoon ja sümbol inimesele, milleks võimeline on ning seetõttu saab sellest lootuse sümbol millekski elust suuremaks.

 

Ametüstil on tervendav jõud aidata füüsiliste vaevuste, emotsionaalsete probleemide korral, energia tervendamisel ja tšakrate tasakaalustamisel. Ametüstkristallravi on seotud peamiselt närvisüsteemi füüsiliste vaevustega, õudusunenägude, unetuse ravimisega, aitab unenägude meenutamisel, unel, meditatsioonil ja kroontšakra tasakaalustamisel. Väidetavalt võimendab see kõiki tervendavaid energiaid.

Turmaliini vääriskivide tervisega seotud uuringud on näidanud, et krooniliste haiguste sagenemine on otseselt seotud mürgise ülevooluga kehas. Turmaliini vääriskivi aitab stressi leevendada, suurendada vaimset erksust, parandada vereringet ja tugevdada immuunsüsteemi. See on võimas vahend toksiiniga seotud vaevuste vähendamiseks. Lisaks tekitab turmaliin detoksifitseeriva, puhastava toime nii närvisüsteemile kui ka keha organitele ja kudedele. See on osutunud kasulikuks abivahendiks vereringe parandamiseks, stressi vähendamiseks, aju erksuse parandamiseks ja immuunsüsteemi aktiveerimiseks.

Roosa kvarts on universaalse armastuse kivi. See taastab usalduse ja harmoonia suhetes, julgustades tingimusteta armastust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel, et edendada armastust, enesearmastust, sõprust, sügavat sisemist tervenemist ja rahutunnet. Rahustav ja rahustav see aitab leina ajal lohutada. Roosakvarts hajutab negatiivsuse ja kaitseb keskkonnareostuse eest, asendades selle armastavate vibreerimistega. See julgustab ennast andestama ja aktsepteerima, kutsudes esile enesekindlust ja eneseväärtust. Roosakvarts tugevdab ja tasakaalustab füüsilist südant ja vereringesüsteemi ning eraldab kehavedelikest lisandeid. See kiirendab taastumist, vähendab kõrget vererõhku, aitab rindkere ja kopsuprobleeme, ravib neere ja neerupealisi ning leevendab vertiigo. Hea energeetiline tugi leukeemiahaigetele. Roosakvartsil on võime suurendada viljakust ja kaitsta raseduse katkemise eest nii ema, kui ka loodet. 

Lisainfo

Värv

ametüst, hamsa käsi, roosa kvarts, tiib, turmaliin

15,00

Puhasta